Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: Jolanta Biedrzyńska

Cena wybranej oferty
287 872 zł
Umowa zawarta
19 grudnia 2024
Okres realizacji
od 2 stycznia 2025 do 31 grudnia 2024
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa artykułów spożywczych do stołówki szkolnej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Książu Wielkim w 2025 roku

Zamawiający Zespół Szkolno- Przedszkolny w Książu Wielkim (Książ Wielki, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa artykułów spożywczych do stołówki szkolnej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w…”, wybierając ofertę wykonawcy Wojciech Biedrzyński. Cena wybranej oferty: 287 872 zł. Złożono 1 ofertę.

Cena wybranej oferty
287 872 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,7 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    27 listopada 2024

    Termin ofert: 5 grudnia 2024 14:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    23 grudnia 2024

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: Wojciech Biedrzyński (Książ Wielki), wspólnie z: Jolanta Biedrzyńska.

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 287 872,30 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 2 stycznia 2025 r. do 31 grudnia 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail