Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: Jolanta Biedrzyńska

Wartość umowy
291 345 zł
Umowa zawarta
19 grudnia 2025
Okres realizacji
od 2 stycznia 2026 do 31 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa artykułów spożywczych do stołówki szkolnej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Książu Wielkim w 2026 roku

Zamawiający Zespół Szkolno- Przedszkolny w Książu Wielkim (Książ Wielki, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa artykułów spożywczych do stołówki szkolnej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w…”, wybierając ofertę wykonawcy Wojciech Biedrzyński. Wartość umowy: 291 345 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
291 345 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,8 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: Wojciech Biedrzyński (Książ Wielki), wspólnie z: Jolanta Biedrzyńska.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 291 344,69 zł (umowę zawarto 19 grudnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 2 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail