Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Cena wybranej oferty
2169 zł
Umowa zawarta
19 grudnia 2024
Okres realizacji
36 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 2169 zł – 2743 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Liczba placówek leczniczych świadczących usługi medyczne z zakresu medycyny pracy, którymi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Świadczenie usług medycznych z zakresu medycyny pracy w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi”.

Zamawiający Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług medycznych z zakresu medycyny pracy w Ministerstwie Rolnictwa i…”, wybierając ofertę wykonawcy CenterMed Warszawa Sp. z o.o. Cena wybranej oferty: 2169 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju WsiWarszawa, Mazowieckieopublikowano 20 grudnia 2024
Cena wybranej oferty
2169 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    18 listopada 2024

    Termin ofert: 26 listopada 2024 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    20 grudnia 2024

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy CenterMed Warszawa Sp. z o.o. (Warszawa).

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 2 168,80 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 2 168,80 zł do 2 743,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 36 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000063880

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Wspólna 30

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-930

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@minrol.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.gov.pl/web/rolnictwo

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://minrol.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Rolnictwo, rozwój wsi, rynki rolne, rybołówstwo

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Świadczenie usług medycznych z zakresu medycyny pracy w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi”.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e3147893-b4ba-48e1-b9bc-6a7507ae3cd9

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00667876

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-12-20

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00284058/22/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.17 Świadczenie usług z zakresu medycyny pracy

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00599768

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BA.zp.23.1.46.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług medycznych na rzecz osób przyjmowanych do pracy i pracowników Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi w Warszawie w zakresie

1) wykonywania profilaktycznych badań lekarskich (wstępnych, okresowych, kontrolnych) z zakresu medycyny pracy, w tym badania radiologiczne, laboratoryjne i diagnostyczne, specjalistyczne konsultacje lekarskie oraz szczepienia wymagane przepisami sanitarnymi, o których mowa w ofercie Wykonawcy stanowiącej załącznik nr 2 do umowy, oraz inne niewymienione w ofercie Wykonawcy badania dodatkowe, zwane dalej łącznie „badaniami”, 2) zapewnienia udziału lekarza medycyny pracy w Komisji Bezpieczeństwa i Higieny Pracy działającej u Zamawiającego, w zakresie wynikającym z ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy (Dz. U. z 2023 r. poz. 1465 ze zm.) i zarządzeń wewnętrznych obowiązujących u Zamawiającego, zwanych dalej również „usługami”. 3) gromadzenie, przechowywanie informacji o stanie zdrowia osób objętych profilaktyczna opieką zdrowotną.

4.5.3.)Główny kod CPV

85147000-1 - Usługi zdrowotne świadczone dla firm

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

2168,80 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

2743 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

2168,80 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

CenterMed Warszawa Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7010318167

7.3.3)Ulica

ul. Waryńskiego 10A,

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

00-630

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-12-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

216000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

36 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

85147000-1Usługi zdrowotne świadczone dla fir…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 2169 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 85147000-1 (Usługi zdrowotne świadczone dla firm). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: CenterMed Warszawa Sp. z o.o. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.