Modernizacja dróg gminnych na terenie gminy Szelków
Zamawiający Gmina Szelków (Stary Szelków, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Modernizacja dróg gminnych na terenie gminy Szelków”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 835 394 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=12676, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,6 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
10 lipca 2024
Termin ofert: 29 lipca 2024 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
29 sierpnia 2024
4 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
18 grudnia 2024
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | GMINA SZELKÓW |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 550668373 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | 39 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Stary Szelków |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 06-220 |
| 1.4.4.) | Województwo | mazowieckie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL924 - Ostrołęcki |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 297176001 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | urzad@szelkow.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.bip.szelkow.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-9f859c3f-a082-40c2-8e05-f1e84fa06e1d |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2024/BZP 00662173 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2024-12-18 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2024/BZP 00406460 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Modernizacja dróg gminnych na terenie gminy Szelków |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Przedmiotem zamówienia jest „Modernizacja dróg gminnych na terenie gminy Szelków” |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 45112210-0 - Usuwanie wierzchniej warstwy gleby 45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania 45233330-1 - Fundamentowanie ulic 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg 45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych 45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne 45232440-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów do odprowadzania ścieków 45233320-8 - Fundamentowanie dróg 45233140-2 - Roboty drogowe 45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2024-08-27 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 180 dni |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | DROGI I MOSTY - Jan Kaczmarczyk |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 5680001394 |
| 4.3.3.) | Ulica | Kacice 76 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Pułtusk |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 06-100 |
| 4.3.6.) | Województwo | mazowieckie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 7272727,27 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2024/BZP 00476805/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2024-11-29 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 7272727,27 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.