Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
7 272 727 zł
Umowa zawarta
27 sierpnia 2024
Okres realizacji
180 dni
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 7 272 727 zł – 8 330 846 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja jakości40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja dróg gminnych na terenie gminy Szelków

Zamawiający Gmina Szelków (Stary Szelków, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja dróg gminnych na terenie gminy Szelków”, wybierając ofertę wykonawcy DROGI I MOSTY - Jan Kaczmarczyk. Wartość umowy: 7 272 727 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Gmina SzelkówStary Szelków, Mazowieckieopublikowano 29 sierpnia 2024
Wartość umowy
7 272 727 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy DROGI I MOSTY - Jan Kaczmarczyk (Pułtusk), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 7 272 727,27 zł (umowę zawarto 27 sierpnia 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 7 272 727,27 zł do 8 330 845,78 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 180 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail