Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
2 745 000 zł
Umowa zawarta
17 grudnia 2024
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 2 745 000 zł – 4 349 280 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa oddziału przedszkolnego przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Nowych Ręczajach

Zamawiający Gmina Poświętne (Poświętne, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa oddziału przedszkolnego przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Nowych Ręczajach”, wybierając ofertę wykonawcy AC Construction Artur Cisowski. Wartość umowy: 2 745 000 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina PoświętnePoświętne, Mazowieckie (powiat Radomski →)opublikowano 18 grudnia 2024
Wartość umowy
2 745 000 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    31 października 2024

    Termin ofert: 19 listopada 2024 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    18 grudnia 2024

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy AC Construction Artur Cisowski (Warszawa), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 2 744 999,61 zł (umowę zawarto 17 grudnia 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 2 744 999,61 zł do 4 349 280,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail