Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
702 527 zł
Umowa zawarta
6 grudnia 2024
Okres realizacji
do 30 listopada 2027
Oferty w postępowaniu
1 oferta
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usługi serwisu i dostępu do bieżących aktualizacji w programie Xpertis dla potrzeb SZPZLO Warszawa-Mokotów przez okres 36 miesięcy.

Zamawiający Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-mokotów (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usługi serwisu i dostępu do bieżących aktualizacji w programie Xpertis dla…”, wybierając ofertę wykonawcy Asseco Business Solutions S.A. Wartość umowy: 702 527 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
702 527 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    16 grudnia 2024

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Asseco Business Solutions S.A. (Lublin).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 702 526,80 zł (umowę zawarto 6 grudnia 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 listopada 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

SAMODZIELNY ZESPÓŁ PUBLICZNYCH ZAKŁADÓW LECZNICTWA OTWARTEGO WARSZAWA-MOKOTÓW

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000985823

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Antoniego Józefa Madalińskiego 13

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

02-513

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.)Numer telefonu

225417287

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowieniapubliczne@zozmokotow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zozmokotow.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Świadczenie usługi serwisu i dostępu do bieżących aktualizacji w programie Xpertis dla potrzeb SZPZLO Warszawa-Mokotów przez okres 36 miesięcy.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-d4626579-ba88-42cc-9753-239e67814cd5

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00655154

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-12-16

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00033253/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.4 Świadczenie usługi serwisowej i dostepu do aktualizacji oprogramowania Xpertis przez okres 36 mieś.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.)Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki

Uzasadnienie prawne: art. 214 ust. 1 pkt. 1 ppkt. b:
Zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki, jeżeli zachodzi co najmniej jedna z następujących okoliczności:
1)dostawy, usługi lub roboty budowlane mogą być świadczone tylko przez jednego wykonawcę z przyczyn:
b) związanych z ochroną praw wyłącznych wynikających z odrębnych przepisów.
Uzasadnienie faktyczne: Wykonawca Asseco Business Solutions S.A. oświadczył, że spółce przysługują autorskie prawa majątkowe do programu komputerowego Xpertis i prawa te nie są w żaden sposób obciążone na rzecz osób trzecich, wobec powyższego Zamawiający uznał, że zachodza przesłanki do zastosowania powyżej wskazanego trybu postępowania.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

SZP.26.1.10.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

587280,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Świadczenie usługi serwisu i dostępu do bieżących aktualizacji w programie Xpertis dla potrzeb SZPZLO Warszawa-Mokotów przez okres 36 miesięcy.

4.5.3.)Główny kod CPV

72267000-4 - Usługi w zakresie konserwacji i napraw oprogramowania

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

702526,80 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

702526,80 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

702526,80 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Asseco Business Solutions S.A.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5222612717

7.3.3)Ulica

ul. Konrada Wallenroda 4C

7.3.4)Miejscowość

Lublin

7.3.5)Kod pocztowy

20-607

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-12-06

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

702526,80 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2027-11-30

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

72267000-4Usługi w zakresie konserwacji i nap…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-mokotów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 702 527 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 72267000-4 (Usługi w zakresie konserwacji i napraw oprogramowania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Asseco Business Solutions S.A. (Lublin). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.