Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
806 335 zł
Umowa zawarta
27 listopada 2024
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 806 335 zł – 1 023 401 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena95%Własna grupa interwencyjna5%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługi ochrony osób i mienia w budynku Sądu Rejonowego w Tczewie

Zamawiający Sąd Rejonowy w Tczewie (Tczew, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Usługi ochrony osób i mienia w budynku Sądu Rejonowego w Tczewie”, wybierając ofertę wykonawcy ADRIANEX SP. Z O.O. Wartość umowy: 806 335 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Sąd Rejonowy w TczewieTczew, Pomorskie (powiat Tczewski →)opublikowano 16 grudnia 2024
Wartość umowy
806 335 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,6 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ADRIANEX SP. Z O.O. (Gdynia), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 806 335,20 zł (umowę zawarto 27 listopada 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 806 335,20 zł do 1 023 400,77 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Sąd Rejonowy w Tczewie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000321922

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Aleja Zwycięstwa 14

1.5.2.)Miejscowość

Tczew

1.5.3.)Kod pocztowy

83-110

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL638 - Starogardzki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

srtczew@tczew.sr.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.tczew.sr.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-958e036a-b38a-40b9-9173-6938e63e8d90

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Porządek i bezpieczeństwo publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługi ochrony osób i mienia w budynku Sądu Rejonowego w Tczewie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-958e036a-b38a-40b9-9173-6938e63e8d90

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00654397

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-12-16

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00256861/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.2 Ochrona obiektu

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00527046

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

OA.261.1.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługi ochrony osób i mienia w budynku Sądu Rejonowego w Tczewie

4.5.3.)Główny kod CPV

79710000-4 - Usługi ochroniarskie

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

806335,20 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1023400,77 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

806335,20 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ADRIANEX SP. Z O.O.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9581664828

7.3.4)Miejscowość

Gdynia

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-11-27

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

806335,20 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79710000-4Usługi ochroniarskie
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
588 079 zł
Próbka: 207 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
291 551 zł1 465 865 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 174 314 zł
Źródło próbki
CPV 79710000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
291 551 zł
Mediana
588 079 zł
Górny kwartyl
1 465 865 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Sąd Rejonowy w Tczewie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Tczew.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 806 335 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79710000-4 (Usługi ochroniarskie). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ADRIANEX SP. Z O.O. (Gdynia). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.