Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Miejsca noclegowe dla osób podlegającym eksmisjom bez uprawnienia do najmu socjalnego lokalu

Zamawiający Zakład Gospodarki Mieszkaniowej (Rybnik, Śląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Miejsca noclegowe dla osób podlegającym eksmisjom bez uprawnienia do najmu socjalnego…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Zakład Gospodarki MieszkaniowejRybnik, Śląskieopublikowano 13 grudnia 2024
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~2,8 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

ZAKŁAD GOSPODARKI MIESZKANIOWEJ

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 271505550

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Tadeusza Kościuszki 17

1.4.2.)Miejscowość

Rybnik

1.4.3.)Kod pocztowy

44-200

1.4.4.)Województwo

śląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL227 - Rybnicki

1.4.7.)Numer telefonu

32 42 948 65

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

dzp@zgm.rybnik.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.zgm.rybnik.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-d0242cc4-d9d9-477a-b162-77b979ddd798

2.2.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00652290

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2024-12-13

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00421730

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Miejsca noclegowe dla osób podlegającym eksmisjom bez uprawnienia do najmu socjalnego lokalu

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie pomieszczeń (zakwaterowanie bez wyżywienia), które Zamawiający planuje wynająć jako pomieszczenia tymczasowe, osobom wobec których została orzeczona eksmisja bez uprawnienia do najmu socjalnego lokalu.
Miejsce realizacji zamówienia - maksymalna dopuszczalna przez Zamawiającego odległość obiektu, w którym będzie zagwarantowane zakwaterowanie, od siedziby Zamawiającego tj. ul. Kościuszki 17, Rybnik nie może być większa niż 10 kilometrów najkrótszą trasą dróg publicznych. Zamawiający będzie weryfikować tę odległość za pomocą platformy internetowej Google Maps wybierając jako środek transportu opcję samochodem i wpisując jako lokalizację wyjściową adres: Zakład Gospodarki Mieszkaniowej, ul. Kościuszki 17, 44-200 Rybnik.
Pomieszczenia muszą spełniać warunki techniczne przewidziane dla pomieszczeń tymczasowych zgodnie z art. 2 ust. 1 pkt 5a ustawy z dnia 21 czerwca 2001 r. o ochronie praw lokatorów, mieszkaniowym zasobie gminy i o zmianie Kodeksu cywilnego tj.:
1) posiadać dostęp do źródła zaopatrzenia w wodę i do ustępu, chociażby te urządzenia znajdowały się poza budynkiem,
2) posiadać oświetlenie naturalne i elektryczne,
3) posiadać możliwość ogrzewania,
4) posiadać niezawilgocone przegrody budowlane,
5) zapewniać możliwość zainstalowania urządzenia do gotowania posiłków,
6) zapewniać co najmniej 5 m2 powierzchni mieszkalnej na 1 osobę.
Rezerwacja będzie następować drogą elektroniczną (mailowo) lub w formie papierowej za potwierdzeniem odbioru, najpóźniej na 7 dni przed zakwaterowaniem, poprzez przesłanie wniosku przez Zamawiającego z informacją o zamiarze wskazania pomieszczenia, określającego ilość osób, którym pomieszczenie zostanie wynajęte oraz czas trwania umowy. Zamawiający zastrzega możliwość rezygnacji z rezerwacji bez wskazania przyczyn. Rezygnacja z rezerwacji powinna być dokonana nie później niż na 7 dni przed terminem realizacji każdorazowego wniosku, wówczas rezerwacja będzie traktowana za niebyłą. W przypadku, gdy rezerwacja zostanie odwołana w późniejszym terminie lub uprawniona osoba/uprawnione osoby nie zajmie/zajmą pomieszczenia, wówczas Zamawiający zostanie obciążony 60 % ceny zakwaterowania według ilości osób wskazanych we wniosku, za okres 7 dni, natomiast za pozostały okres nie będzie uiszczane wynagrodzenie. Wnioskowany okres zakwaterowania jednorazowego będzie wynosić 1 miesiąc (30 dni lub 31 dni). Możliwość zakwaterowania od godziny 10:00. Zamawiający przewiduje zakwaterowanie dla 24 osób. Zamawiający zastrzega sobie zmianę ilości osób przewidzianych do zakwaterowania w zależności od jego potrzeb. Rzeczywista ilość osób przewidzianych do zakwaterowania może różnić się ilościowo od liczby osób podanej w formularzu zaproszenia do udziału w negocjacjach, jednak łączna wartość usługi nie przekroczy całkowitej wartości przedmiotu umowy.
Stosownie do treści art. 100 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający informuje, że przedmiot zamówienia uwzględnia wymagania w zakresie dostępności obiektów dla osób niepełnosprawnych oraz osób ze szczególnymi potrzebami: możliwość swobodnego poruszania się w obiekcie dla osób poruszających się na wózkach – podjazd/winda.
Szczegółowy zakres usługi określa zaproszenie do udziału w negocjacjach.

3.9.)Główny kod CPV

55130000-0 - Inne usługi hotelarskie

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-07-25

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2024-11-30

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Beata Jurczyk SYRENKA

4.3.1.1.)Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

SYRENKA Piotr Jurczyk, Beata Jurczyk (działalność prowadzona w formie spółki cywilnej)

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 647-216-93-99

4.3.3.)Ulica

Rybnicka 233

4.3.4.)Miejscowość

Radlin

4.3.5.)Kod pocztowy

44-310

4.3.6.)Województwo

śląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

74400,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00430478/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2024-11-30

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

22280,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

55130000-0Inne usługi hotelarskie
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zakład Gospodarki Mieszkaniowej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Rybnik.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 55130000-0 (Inne usługi hotelarskie). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.