Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
329 640 zł
Umowa zawarta
11 grudnia 2024
Okres realizacji
17 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczeni Głównego Projektanta (d)40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Sporządzenie projektu planu ogólnego miasta i gminy Zwoleń (postępowanie 2)”

Zamawiający Gmina Zwoleń (Zwoleń, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Sporządzenie projektu planu ogólnego miasta i gminy Zwoleń (postępowanie 2)”, wybierając ofertę wykonawcy PHU MAXI Usługi Urbanistyczne Piotr Czajkowski. Wartość umowy: 329 640 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina ZwoleńZwoleń, Mazowieckie (powiat Zwoleński →)opublikowano 12 grudnia 2024
Wartość umowy
329 640 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PHU MAXI Usługi Urbanistyczne Piotr Czajkowski (Grudziądz), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 329 640,00 zł (umowę zawarto 11 grudnia 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 17 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail