Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Rozbudowa i przebudowa dróg wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną w miejscowości Przerośl, gm. Przerośl

Zamawiający Gmina Przerośl (Przerośl, Podlaskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Rozbudowa i przebudowa dróg wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną w miejscowości…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina PrzeroślPrzerośl, Podlaskie (powiat Suwalski →)opublikowano 12 grudnia 2024
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 792 122 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA PRZEROŚL

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 790670912

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Rynek 2

1.4.2.)Miejscowość

Przerośl

1.4.3.)Kod pocztowy

16-427

1.4.4.)Województwo

podlaskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL843 - Suwalski

1.4.7.)Numer telefonu

875691019

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@przerosl.eu

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.przerosl.eu

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-31923397-0d04-11ef-9b7e-467806a93518

2.2.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00647996

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2024-12-12

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00318833

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Rozbudowa i przebudowa dróg wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną w miejscowości Przerośl, gm. Przerośl

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Rozbudowa i przebudowa dróg wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną w miejscowości Przerośl. Zakres zamówienia obejmuje:
1) budowę ciągu pieszego na drodze gminnej (bez numeru) zlokalizowanego na dz. Nr 328/2 (ul. Zusenkowska),
2) budowę ciągu pieszego na drogach gminnych nr 101827B (ul. J. Grodzieńskiego) i 101831B (ul. W. Radzymińskiego),
3) budowę ciągu pieszo-jezdnego na drodze gminnej (bez numeru) zlokalizowanego na dz. Nr 442/4,
4) przebudowę konstrukcji nawierzchni jezdni wraz z budową ciągu pieszego na drodze gminnej nr 101831B (ul. W. Radzymińskiego) na odcinku od skrzyżowania z ul. J. Grodzieńskiego do skrzyżowania z ul. Dworną”,
5) budowę drogi dla pieszych w msc. Przerośl na działkach nr 450/3, 385/1,326/1, 2889/1, 2888/1, 2887/1, 2890, 324/1, 324/2, 416/7, 450/4, 450/1 obręb Przerośl, gm. Przerośl, w ramach istniejącego pasa drogowego,
6) budowę ciągu pieszego na działkach nr 326/1, 2889/1, 2888/1, 2887/1, 2890, 324/1, 324/2, 450/3 i 385/1, obręb Przerośl, gm. Przerośl oraz innych niezbędnych robót do prawidłowego wykonania zadania.
Uwaga!
Dokumentacja projektowa obejmuje większy zakres robót budowlanych. Część elektryczna nie dotyczy niniejszego zamówienia.

3.9.)Główny kod CPV

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

45231100-6 - Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

71355000-1 - Usługi pomiarowe

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-07-05

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2024-11-30

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8470000421

4.3.3.)Ulica

Konstytucji 3 Maja 1A

4.3.4.)Miejscowość

Gołdap

4.3.5.)Kod pocztowy

19-500

4.3.6.)Województwo

warmińsko-mazurskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

1273471,40 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00407104/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2024-11-27

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

1273471,40 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233120-6Roboty w zakresie budowy dróg
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
792 122 zł
Próbka: 189 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
330 000 zł1 603 669 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 273 669 zł
Źródło próbki
CPV 45233120· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
330 000 zł
Mediana
792 122 zł
Górny kwartyl
1 603 669 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Przerośl prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Przerośl.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233120-6 (Roboty w zakresie budowy dróg). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.