Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad realizacją inwestycji pn. „Przystosowanie budynku gminnego w Juracie do pełnienia usług społecznych”
Zamawiający Gmina Jastarnia (Jastarnia, Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad realizacją inwestycji pn. Przystosowanie budynku…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 177 977 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1133, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,4 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
15 marca 2023
Termin ofert: 24 marca 2023 09:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
28 kwietnia 2023
5 ofert2 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
11 grudnia 2024
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Jastarnia |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 191675480 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Portowa 24 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Jastarnia |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 84-140 |
| 1.4.4.) | Województwo | pomorskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL634 - Gdański |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | referatrozwoju@jastarnia.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.bip.jastarnia.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-c8fedd3c-c327-11ed-b311-9aae6ad31be8 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2024/BZP 00647454 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2024-12-11 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2023/BZP 00137062 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Pełnienie nadzoru inwestorskiego nad realizacją inwestycji pn. |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2023-04-27 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 7 miesiące |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | R.G. Nadzory Budowlane Ryszard Gad |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Gdynia |
| 4.3.6.) | Województwo | pomorskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 19680,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2023/BZP 00199110/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2024-05-31 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Nie |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 3 |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 1 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 1 pkt 3 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | wykonawca robot budowlanych wykonywał roboty dodatkowe w związku z tym przedłożono termin realizacji umowy |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | wykonawca robot budowlanych wykonywał roboty dodatkowe w związku z tym przedłożono termin realizacji umowy |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Nie |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 2 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 1 pkt 3 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | wykonawca robot budowlanych wykonywał roboty dodatkowe w związku z tym przedłożono termin realizacji umowy |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | wykonawca robot budowlanych wykonywał roboty dodatkowe w związku z tym przedłożono termin realizacji umowy |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Nie |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 3 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 1 pkt 3 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | wykonawca robot budowlanych wykonywał roboty dodatkowe w związku z tym przedłożono termin realizacji umowy |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | wykonawca robot budowlanych wykonywał roboty dodatkowe w związku z tym przedłożono termin realizacji umowy |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Nie |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 19680,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.