Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Zakup urządzenia zabezpieczającego sieć klasy UTM wraz z licencją w ramach projektu „Podniesienie poziomu cyberbezpieczeństwa w Starostwie Powiatowym w Lubaczowie”

Zamawiający Powiat Lubaczowski (Lubaczów, Podkarpackie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zakup urządzenia zabezpieczającego sieć klasy UTM wraz z licencją w ramach projektu…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Powiat LubaczowskiLubaczów, Podkarpackie (powiat Lubaczowski →)opublikowano 11 grudnia 2024
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 905 683 zł
Konkurencyjność
~2,7 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Powiat Lubaczowski

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 650900281

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Jasna 1

1.4.2.)Miejscowość

Lubaczów

1.4.3.)Kod pocztowy

37-600

1.4.4.)Województwo

podkarpackie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL822 - Przemyski

1.4.7.)Numer telefonu

166328700

1.4.8.)Numer faksu

166328709

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@powiatlubaczowski.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://powiatlubaczowski.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-6ff239e0-9663-4b9f-92b0-972bfc656701

2.2.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00647284

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2024-12-11

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00543151

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Projekt realizowany jest w ramach Konkursu Grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Funduszy Europejskich na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC) Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2. – Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa.

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Zakup urządzenia zabezpieczającego sieć klasy UTM wraz z licencją w ramach projektu „Podniesienie poziomu cyberbezpieczeństwa w Starostwie Powiatowym w Lubaczowie”

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup urządzenia zabezpieczającego sieć klasy UTM wraz z 36 miesięczną licencją w ramach projektu „Podniesienie poziomu cyberbezpieczeństwa w Starostwie Powiatowym w Lubaczowie”.
2. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia zawiera w załącznik nr 1 do SWZ.
3. W pozycjach, w których opis przedmiotu zawiera nazwę producenta, można zastosować przedmioty równoważne, które odpowiadają tym samym normom i spełniają te same zadanie funkcyjno-użytkowe co przedmioty wymienione w opisie. Zamawiający dopuszcza zastosowanie innych przedmiotów niż podane w opisie pod warunkiem zapewnienia parametrów nie gorszych niż określone w opisie. W takiej sytuacji Zamawiający wymaga, o ile to możliwe, złożenia stosownego dokumentu uwiarygodniającego te przedmioty.
4. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć Zamawiającemu urządzenia, o którym mowa powyżej oraz w załączniku nr 1 do SWZ, w terminie wskazanym w formularzu oferty na własny koszt i ryzyko do Starostwa Powiatowego w Lubaczowie, ul. Jasna 1, 37-600 Lubaczów. Zamawiający dopuszcza wcześniejszą dostawę towaru za uprzednio wyrażoną przez niego zgodą, pod warunkiem zrealizowania dostawy przez Wykonawcę zgodnie z wymogami określonymi w SWZ oraz w formularzu ofertowym.
5. Towar będący przedmiotem dostawy winien być fabrycznie nowy, nieużywany, nieuszkodzony, nieobciążony prawami osób trzecich oraz winien spełniać normy bezpieczeństwa.
6. Wykonawca zobowiązany jest do zawiadomienia Zamawiającego o terminie dostawy towaru najpóźniej na 2 dni przed terminem dostawy.
7. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć przedmiot umowy w opakowaniach oraz transportem zapewniającym należyte zabezpieczenie jakościowe dostarczonego towaru przed czynnikami pogodowymi, uszkodzeniem, itp.
8. Wszelkie wykonane przez Wykonawcę dostawy i czynności wchodzące w zakres zamówienia podlegać odbiorowi ilościowemu i jakościowemu.
9. Wykonawca zobowiązany jest udzielić gwarancji na cały przedmiot zamówienia na okres 36 miesięcy od dnia podpisania protokołu odbioru końcowego. W związku z przyjęciem okresu gwarancji na urządzenie klasy UTM, jako kryterium oceny ofert, Zamawiający określa go w przedziale od 36 miesięcy (termin minimalny) do 60 miesięcy (termin maksymalny) od dnia podpisania protokołu odbioru końcowego.

3.9.)Główny kod CPV

32420000-3 - Urządzenia sieciowe

3.10.)Dodatkowy kod CPV

72268000-1 - Usługi dostawy oprogramowania

72263000-6 - Usługi wdrażania oprogramowania

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-10-31

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2024-11-15

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Ikaria Sp. z o.o., Sp. K.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7272746817

4.3.3.)Ulica

Omłotowa

4.3.4.)Miejscowość

Łódź

4.3.5.)Kod pocztowy

94-251

4.3.6.)Województwo

łódzkie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

28857,15 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00606854/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2024-11-14

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

28857,16 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

32420000-3Urządzenia sieciowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
905 683 zł
Próbka: 67 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
325 725 zł2 882 806 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 557 081 zł
Źródło próbki
CPV 32420000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
325 725 zł
Mediana
905 683 zł
Górny kwartyl
2 882 806 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Lubaczowski prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lubaczów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 32420000-3 (Urządzenia sieciowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.