Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Zakup używanej koparko-ładowarki

Zamawiający Gmina Sidra (Sidra, Podlaskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zakup używanej koparko-ładowarki”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina SidraSidra, Podlaskie (powiat Sokólski →)opublikowano 5 grudnia 2024
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 434 280 zł
Konkurencyjność
~2,3 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA SIDRA

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 050659622

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Rynek 5

1.4.2.)Miejscowość

Sidra

1.4.3.)Kod pocztowy

16-124

1.4.4.)Województwo

podlaskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL841 - Białostocki

1.4.7.)Numer telefonu

857220992

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@gmina-sidra.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://bip.ug.sidra.wrotapodlasia.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-537fd577-1082-4c75-8239-d7eb8ceadd11

2.2.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00633796

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2024-12-05

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00595120

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Zakup używanej koparko-ładowarki

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Opis przedmiotu zamówienia za pomocą kodów Wspólnego Słownika Zamówień (CPV)

KOD CPV, opis: 43261000-0 – koparki mechaniczne 43300000-6 - Maszyny i sprzęt budowlany 2. Przedmiotem zamówienia jest dostawa używanej koparko-ładowarki wraz z dodatkowym osprzętem 3. Wymagane parametry koparko-ładowarki: 1) rok produkcji nie wcześniej niż 2016 rok, 2) masa eksploatacyjna maszyny min 8000 kg, 3) przebieg maksymalny 7000 mth, 4) moc silnika min. 50 kW, 5) wydajność pompy hydraulicznej 160L/min 6) ciśnienie robocze układu hydraulicznego 250 Bar 7) automatyczna skrzynia biegów, 8) napęd koparko-ładowarki na dwie osie, możliwość napędu na jedną oś, 9) system SRS – pływająca łyżka, 10) widły do palet zamontowane na łyżce ładowarkowej 11) łyżka przednia typ krokodyl ze składanymi łyżkami paletowymi, 12) dwie łyżki tylne kopane, 13) łyżka skarpowa 14) szybkozłącze tył, 15) oświetlenie robocze przednie i tylne, 16) oświetlenie ostrzegawcze, 17) fotel operatora z pełną regulacją siedzenia, 18) oferowany sprzęt (marka) dysponuje autoryzowanym na Polskę serwisem stacjonarnym i mobilnym w odległości nie większej niż 100 km od siedziby Zamawiającego, 19) pojazd sprawny technicznie, zdatny do eksploatacji, 20) pojazd bez wyraźnych, widocznych uszkodzeń blach, dopuszcza się oznaki zwykłego użytkowania, kompletny, sprawny w dniu przekazania zamawiającemu pojazd bez wyraźnych oznak rdzy 21) pojazd musi być wyposażony zgodnie z przepisami ustawy Prawo o ruchu drogowym, ustawy o transporcie drogowym i pokrewnych. Wyposażenie pojazdu powinno obejmować m.in: gaśnicę, apteczkę i trójkąt ostrzegawczy.

3.9.)Główny kod CPV

43261000-0 - Koparki mechaniczne

3.10.)Dodatkowy kod CPV

43300000-6 - Maszyny i sprzęt budowlany

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-11-28

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2024-12-17

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Usługi Transportowe Wojciech Filipkowski

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7180013739

4.3.4.)Miejscowość

Nowe Kupiski 113

4.3.5.)Kod pocztowy

18-400

4.3.6.)Województwo

podlaskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

270600,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00624812/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2024-12-02

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

270600,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

43261000-0Koparki mechaniczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
434 280 zł
Próbka: 25 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
217 000 zł554 038 zł
Rozstęp międzykwartylowy
337 038 zł
Źródło próbki
CPV 43261000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
217 000 zł
Mediana
434 280 zł
Górny kwartyl
554 038 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Sidra prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Sidra.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 43261000-0 (Koparki mechaniczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.