Wynik częściowy: umowy w 1 z 3 części, 1 unieważniono, 1 bez rozstrzygnięcia3 częściwg ogłoszenia, przed weryfikacją
Rozstrzygnięcia części
  1. Bez rozstrzygnięcia
    Część 11. Przedmiotem postępowania jest zawarcie umów ramowych na zakup monitorów do komputerów. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Rozdz. XIX-XIXa SWZ oraz załącznik nr 3 do SWZ (odpowiednio do zadania)
    Rozstrzygnięcie tej części zostanie opublikowane w odrębnym ogłoszeniu.
  2. Unieważniona
    Część 21. Przedmiotem postępowania jest zawarcie umów ramowych na zakup monitorów specjalistycznych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Rozdz. XIX-XIXa SWZ oraz załącznik nr 3 do SWZ (odpowiednio do zadania)
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
    0 ofert
  3. Umowa zawarta
    Część 31. Przedmiotem postępowania jest zawarcie umów ramowych na zakup monitorów do ściany wizyjnej. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Rozdz. XIX-XIXa SWZ oraz załącznik nr 3 do SWZ (odpowiednio do zadania)
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
1 oferta(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji30%Jakość asortymentu10%Cena32%Jakość asortymentu48%Okres gwarancji20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawy monitorów

Zamawiający Komenda Stołeczna Policji (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawy monitorów”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Komenda Stołeczna PolicjiWarszawa, Mazowieckieopublikowano 4 grudnia 2024
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podano
Liczba ofert
1 ofertałącznie, 3 części
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

KOMENDA STOŁECZNA POLICJI

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 012126482

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Nowolipie 2

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-150

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@ksp.policja.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://ksp.policja.gov.pl/zam/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/994197

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Porządek i bezpieczeństwo publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Umowy ramowej

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawy monitorów

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-88f4cd39-bf19-477b-9a45-07890eaaf026

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00633128

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-12-04

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00249530/19/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

2.2.25 Zakup sprzętu komputerowego

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00558766

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną

Umowa ramowa udzielana jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 311 ust. 1 pkt 2 ustawy w zw. z art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

WZP-2674/24/183/Ł

4.3.2.)Szacunkowa maksymalna wartość umowy ramowej (bez VAT)

362907,32

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem postępowania jest zawarcie umów ramowych na zakup monitorów do komputerów.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Rozdz. XIX-XIXa SWZ oraz załącznik nr 3 do SWZ (odpowiednio do zadania).

4.5.3.)Główny kod CPV

32323000-3 - Monitory wideo

4.5.5.)Wartość części

285959,35 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem postępowania jest zawarcie umów ramowych na zakup monitorów specjalistycznych.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Rozdz. XIX-XIXa SWZ oraz załącznik nr 3 do SWZ (odpowiednio do zadania).

4.5.3.)Główny kod CPV

32323000-3 - Monitory wideo

4.5.5.)Wartość części

43089,43 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem postępowania jest zawarcie umów ramowych na zakup monitorów do ściany wizyjnej.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Rozdz. XIX-XIXa SWZ oraz załącznik nr 3 do SWZ (odpowiednio do zadania).

4.5.3.)Główny kod CPV

32323000-3 - Monitory wideo

4.5.5.)Wartość części

33858,54 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Nie rozstrzygnięto

Sekcja 7

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Do upływu terminu składania ofert tj. do dnia 30.10.2024 r. do godz. 10:00 nie złożono żadnej oferty.

Sekcja 8

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

0

Sekcja 9

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 10

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

35977,50 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

35977,50 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

35977,50 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 11

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Storage IT Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON: 366081012

7.3.3)Ulica

Cyfrowa 6

7.3.4)Miejscowość

Szczecin

7.3.5)Kod pocztowy

71-441

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 12

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-11-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

41646,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

32323000-3Monitory wideo
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Komenda Stołeczna Policji prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 32323000-3 (Monitory wideo). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Nie potwierdziliśmy jeszcze kompletnego snapshotu wszystkich części tego ogłoszenia wynikowego. Do czasu ponownej weryfikacji nie publikujemy wykonawców, rozstrzygnięć części, kwot ani liczby ofert z pól zastępczych.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.