„Modernizacja sali gimnastycznej przy Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Bolesławcu”
Zamawiający Powiat Bolesławiecki (Bolesławiec, Dolnośląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Modernizacja sali gimnastycznej przy Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 890 308 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=6781, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,0 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
27 sierpnia 2024
Termin ofert: 12 września 2024 09:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
03 października 2024
2 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
03 grudnia 2024
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | POWIAT BOLESŁAWIECKI |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 230821629 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Armii Krajowej 12 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Bolesławiec |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 59-700 |
| 1.4.4.) | Województwo | dolnośląskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL515 - Jeleniogórski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 757323258 |
| 1.4.8.) | Numer faksu | 757323250 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | biuro@powiatboleslawiecki.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.bip.powiatboleslawiecki.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-1c3388dc-12ae-48f8-979a-9ce6e5f76c01 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2024/BZP 00630470 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2024-12-03 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2024/BZP 00472035 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | „Modernizacja sali gimnastycznej przy Zespole Szkół Ogólnokształcących |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | 1. Przedmiotem zamówienia jest wymiana posadzki w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Bolesławcu przy ul. Komuny Paryskiej, działka ewid. nr 3/1, obr. 9 Bolesławiec, w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Modernizacja sali gimnastycznej przy Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Bolesławcu”. 2. Przewiduje się wykonanie, m. in. następujących robót budowlanych: - Demontaż i / lub zabezpieczenie osłon wraz z grzejnikami i innych elementów instalacji / wyposażenia w celu bezpiecznego demontażu podłogi. - Demontaż istniejącej posadzki sali sportowej i dwóch przynależnych do sali sportowej pomieszczeń magazynowych (łączna pow. min. 441 m2). - Zabezpieczenie instalacji naściennych oraz instalacji w kanałach podłogowych. - Demontaż legarów i elementów dystansowych podłogi oraz prace porządkowe po dokonanych demontażach. - Wywóz i utylizacja zdemontowanej posadzki wraz z elementami rusztu pod posadzką. - Na podkładzie betonowym wykonanie poziomej izolacji przeciwwilgociowej z folii PE gr. 0,3 mm. - Wbetonowanie i osadzenie tulei pod słupki uniwersalne do siatkówki, tenisa i badmintona. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2024-09-25 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 1 miesiące |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Konstans Sp. z o. o. |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 6112763752 |
| 4.3.3.) | Ulica | Zgorzelecka 7 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Jelenia Góra |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 58-500 |
| 4.3.6.) | Województwo | dolnośląskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 215000,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2024/BZP 00528861/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2024-11-04 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Nie |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 215000,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Nie |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.