Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Wykonanie robót rozbiórkowych budynków użytkowych przy ul. Krzywoustego 71 w Szczecinie i przy ul. Bogusława 16 w Szczecinie, wraz z robotami towarzyszącymi.

Zamawiający Zarząd Budynków i Lokali Komunalnych (Szczecin, Zachodniopomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Wykonanie robót rozbiórkowych budynków użytkowych przy ul. Krzywoustego 71 w Szczecinie i…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Zarząd Budynków i Lokali KomunalnychSzczecin, Zachodniopomorskieopublikowano 2 grudnia 2024
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 890 308 zł
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Zarząd Budynków i Lokali Komunalnych

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 321243470

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Mariacka 25

1.4.2.)Miejscowość

Szczecin

1.4.3.)Kod pocztowy

70-546

1.4.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL424 - Miasto Szczecin

1.4.7.)Numer telefonu

91 3516404

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

breczewska@zbilk.szczecin.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zbilk.szczecin.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-989832ff-07a1-45f1-8027-17423ceb8a29

2.2.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00627613

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2024-12-02

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00483900

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Wykonanie robót rozbiórkowych budynków użytkowych przy ul. Krzywoustego 71 w Szczecinie i przy ul. Bogusława 16 w Szczecinie, wraz z robotami towarzyszącymi.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest Wykonanie robót rozbiórkowych budynków użytkowych przy ul. Krzywoustego 71 w Szczecinie i przy. ul. Bogusława 16 w Szczecinie, wraz z robotami towarzyszącymi.
Dane ogólne budynków:

Przy ul.Krzywoustego 71

Dane techniczne kompleksu budynków:
Długość budynku - 4,10 m
Szerokość elewacji frontowej - 12,10 m
Wysokość do najniższego okapu - 3,95 m
Wysokość do najwyższego okapu - 4,50 m
Powierzchnia zabudowy - 48,90 m2
Kubatura - 199,76 m3
Liczba kondygnacji nadziemnych - 1
Kwalifikacja do grupy budynków niskich - N

Przy ul.Księcia Bogusława X 16

Dane techniczne kompleksu budynków:
Długość budynku – 11,70 m
Szerokość budynku – 5,80 m
Wysokość do najniższego okapu – 2,25 m
Wysokość do najwyższego okapu – 5,50 m
Powierzchnia zabudowy – 65,00 m2
Kubatura – 220,00 m3
Liczba kondygnacji nadziemnych - 1
Kwalifikacja do grupy budynków niskich - N

3.9.)Główny kod CPV

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

45111213-4 - Roboty w zakresie oczyszczania terenu

45320000-6 - Roboty izolacyjne

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-10-14

4.2.)Okres realizacji zamówienia

70 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

SCB Sp. z o.o.

4.3.1.1.)Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

Szczecińskie Centrum Brukarskie Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8513308440

4.3.4.)Miejscowość

Stobno

4.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

144741,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00570003/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2024-11-28

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

144741,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45110000-1Roboty w zakresie burzenia i rozbió…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
890 308 zł
Próbka: 27 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
355 977 zł1 908 310 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 552 333 zł
Źródło próbki
CPV 45110000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
355 977 zł
Mediana
890 308 zł
Górny kwartyl
1 908 310 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zarząd Budynków i Lokali Komunalnych prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Szczecin.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45110000-1 (Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.