„Zagospodarowanie przestrzeni publicznej przy ul. Niepodległości i ul. Odrzańskiej w m. Barlinek na dz. nr 118/21 obręb 2 Barlinek”
Zamawiający Barlineckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Barlinku (Barlinek, Zachodniopomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zagospodarowanie przestrzeni publicznej przy ul. Niepodległości i ul. Odrzańskiej w m.…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 335 657 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=3411, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,8 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
11 kwietnia 2024
Termin ofert: 29 kwietnia 2024 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
23 maja 2024
4 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
02 grudnia 2024
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | BARLINECKIE TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W BARLINKU |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 811787297 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Szpitalna 4 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Barlinek |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 74-320 |
| 1.4.4.) | Województwo | zachodniopomorskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL427 - Szczecinecko-pyrzycki |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 95 7462348 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | sekretariat@tbsbarlinek.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.btbs.barlinek.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - inny zamawiający
|
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-56fc6f7f-f7fb-11ee-b016-82aaee56c84c |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2024/BZP 00626155 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2024-12-02 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2024/BZP 00282109 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | „Zagospodarowanie przestrzeni publicznej przy |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | |
| 1. | Przedmiotem zamówienia jest | Zagospodarowanie przestrzeni publicznej przy ul. Niepodległości i ul. Odrzańskiej w m. Barlinek na dz. nr 118/21 obręb 2 Barlinek 2. Przedmiot inwestycji obejmuje: 3. W zakresie robót budowlanych: rozbiórkę istniejących nawierzchni, ustawienie wiaty śmietnikowej, wykonanie nowych nawierzchni dróg, placów i chodników oraz trawników utwardzenia nawierzchni: ułożenie płytek chodnikowych 35x35x5cm, kostki betonowej 20x20x8cm w przypadku nawierzchni ażurowych oraz kostki betonowej grubości 8cm. wiata śmietnikowa: konstrukcja wiaty stalowa, obudowana z blachy trapezowej, wykonana fabrycznie. ławki: wykonane fabrycznie z siedziskami drewnianymi i bokami betonowymi. śmietniki: wykonane fabryczne, betonowe z wkładem technologicznym. donice: wykonane fabrycznie, betonowe. pojemnik do segregacji śmieci: istniejące do zachowania. obsługa komunikacyjna: dostęp do drogi publicznej - bez zmian z wykorzystaniem istniejącego zjazdu z ulicy Górnej (dz. nr 790, obr. 2 Barlinek). dostęp dla osób niepełnosprawnych: wykonanie chodników i dróg dla których spadek podłużny nie przekracza 5%. zieleń: miejsca nasadzenie drzew oraz trawników. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2024-05-22 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | do 2024-10-31 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | FORTIS AS Sp. z o. o. |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 5971749016 |
| 4.3.3.) | Ulica | Myśliborska 4a |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Moczkowo |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 74-320 |
| 4.3.6.) | Województwo | zachodniopomorskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 519306 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2024/BZP 00335706/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2024-10-31 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 519306,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.