Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
519 306 zł
Umowa zawarta
22 maja 2024
Okres realizacji
do 31 października 2024
Oferty w postępowaniu
4 ofertywszystkie od małych i średnich firm
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Zagospodarowanie przestrzeni publicznej przy ul. Niepodległości i ul. Odrzańskiej w m. Barlinek na dz. nr 118/21 obręb 2 Barlinek”

Zamawiający Barlineckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Barlinku (Barlinek, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Zagospodarowanie przestrzeni publicznej przy ul. Niepodległości i ul. Odrzańskiej w m.…”, wybierając ofertę wykonawcy FORTIS AS Sp. z o. o. Wartość umowy: 519 306 zł. Złożono 4 oferty.

Wartość umowy
519 306 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy FORTIS AS Sp. z o. o. (Moczkowo), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 519 306,00 zł (umowę zawarto 22 maja 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 0,00 zł do 678 124,69 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 października 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

BARLINECKIE TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W BARLINKU

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 811787297

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Szpitalna 4

1.5.2.)Miejscowość

Barlinek

1.5.3.)Kod pocztowy

74-320

1.5.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.5.7.)Numer telefonu

95 7462348

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@tbsbarlinek.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.btbs.barlinek.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-56fc6f7f-f7fb-11ee-b016-82aaee56c84c

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


TBS

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


TBS

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Zagospodarowanie przestrzeni publicznej przy
ul. Niepodległości i ul. Odrzańskiej w m. Barlinek na dz. nr 118/21 obręb 2 Barlinek”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-56fc6f7f-f7fb-11ee-b016-82aaee56c84c

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00335706

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-05-23

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00217952/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.1 „Zagospodarowanie przestrzeni publicznej przy ul. Niepodległości, Odrzańskiej w Barliku na terenie działki nr ewid. 118/21, obr. 2 Barlinek, gm. Barlinek”

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00282109

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

01/2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

489935,11 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest

Zagospodarowanie przestrzeni publicznej przy ul. Niepodległości i ul. Odrzańskiej w m. Barlinek na dz. nr 118/21 obręb 2 Barlinek 2. Przedmiot inwestycji obejmuje: 3. W zakresie robót budowlanych:  rozbiórkę istniejących nawierzchni, ustawienie wiaty śmietnikowej, wykonanie nowych nawierzchni dróg, placów i chodników oraz trawników  utwardzenia nawierzchni: ułożenie płytek chodnikowych 35x35x5cm, kostki betonowej 20x20x8cm w przypadku nawierzchni ażurowych oraz kostki betonowej grubości 8cm.  wiata śmietnikowa: konstrukcja wiaty stalowa, obudowana z blachy trapezowej, wykonana fabrycznie.  ławki: wykonane fabrycznie z siedziskami drewnianymi i bokami betonowymi.  śmietniki: wykonane fabryczne, betonowe z wkładem technologicznym.  donice: wykonane fabrycznie, betonowe.  pojemnik do segregacji śmieci: istniejące do zachowania.  obsługa komunikacyjna: dostęp do drogi publicznej - bez zmian z wykorzystaniem istniejącego zjazdu z ulicy Górnej (dz. nr 790, obr. 2 Barlinek).  dostęp dla osób niepełnosprawnych: wykonanie chodników i dróg dla których spadek podłużny nie przekracza 5%.  zieleń: miejsca nasadzenie drzew oraz trawników.

4.5.3.)Główny kod CPV

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

0 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

678124,69 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

519306,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

FORTIS AS Sp. z o. o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5971749016

7.3.3)Ulica

Myśliborska 4a

7.3.4)Miejscowość

Moczkowo

7.3.5)Kod pocztowy

74-320

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-05-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

519306 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2024-10-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45111200-0Roboty w zakresie przygotowania ter…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
343 000 zł
Próbka: 29 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
232 582 zł1 042 417 zł
Rozstęp międzykwartylowy
809 835 zł
Źródło próbki
CPV 45111200· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
232 582 zł
Mediana
343 000 zł
Górny kwartyl
1 042 417 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Barlineckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Barlinku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Barlinek.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 519 306 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45111200-0 (Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: FORTIS AS Sp. z o. o. (Moczkowo). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.