Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
332 557 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1SZWY CHIRURGICZNE WCHŁANIALNE DO ZABIEGÓW GINEKOLOGICZNYCH, CHIRRUGICZNYCH I ORTOPEDYCZNYCH DLA BLOKU OPERACYJNEGO Z CENTRALNĄ STERYLIZATORNIĄ - poz. 1 - 16 (według Części XII A SWZ)
    Wartość umowy
    284 206 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2SZWY CHIRURGICZNE WCHŁANIALNE DLA ODDZIAŁU GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZEGO I GINEKOLOGII ONKOLOGICZNEJ - poz. 1 - 4 (według Części XII A SWZ)
    Wartość umowy
    48 352 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
4 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%OKRES STABILNOŚCI OFEROWANYCH CEN (bez ich podwyższania) OD DATY ZAWARCIA UMOWY30%TERMIN REALIZACJI POSZCZEGÓLNYCH DOSTAW OD DATY ZŁOŻONEGO ZAMÓWIENIA10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

SZWY CHIRURGICZNE WCHŁANIALNE DO ZABIEGÓW GIN., CHIRUR. I ORTOP. W P. I DLA BL. OPER. Z CENTRALNĄ STERYL. ORAZ SZWY CHIRURGICZNE WCHŁANIALNE W P. II DLA OD. GIN.-POŁ. Z OD. GIN. ONKO. W ZOZ W D-CY

Zamawiający Zespół Opieki Zdrowotnej w Dębicy (Dębica, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „SZWY CHIRURGICZNE WCHŁANIALNE DO ZABIEGÓW GIN., CHIRUR. I ORTOP. W P. I DLA BL. OPER. Z…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 332 557 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Zespół Opieki Zdrowotnej w DębicyDębica, Podkarpackie (powiat Dębicki →)opublikowano 29 listopada 2024
Łączna wartość umów
332 557 zł
Liczba ofert
4 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~4,0 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    03 października 2024

    Termin ofert: 16 października 2024 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    29 listopada 2024

    2 oferty2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: ZARYS INTERNATIONAL GROUP Sp. z o. o. Sp. K. (część 1); SoftMedica Sp. z o.o. (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 332 557,27 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 4 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zespół Opieki Zdrowotnej w Dębicy

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 851643503

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Krakowska 91

1.5.2.)Miejscowość

Dębica

1.5.3.)Kod pocztowy

39-200

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL824 - Tarnobrzeski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

grzegorz.zima@zoz-debica.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.zoz-debica.pl/pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://zoz-debica.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

SZWY CHIRURGICZNE WCHŁANIALNE DO ZABIEGÓW GIN., CHIRUR. I ORTOP. W P. I DLA BL. OPER. Z CENTRALNĄ STERYL. ORAZ SZWY CHIRURGICZNE WCHŁANIALNE W P. II DLA OD. GIN.-POŁ. Z OD. GIN. ONKO. W ZOZ W D-CY

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-f5698753-bef3-44c3-a836-ec54e90dbd77

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00623163

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-11-29

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00077499/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.18 SZWY CHIRURGICZNE WCHŁANIALNE DO ZABIEGÓW GINEKOLOGICZNYCH, CHIRURGICZNYCH, ORTOPEDYCZNYCH DLA BLOKU OPERACYJNEGO Z CENTRALNĄ STERYLIZATORNIĄ

1.2.19 SZWY CHIRURGICZNE DLA ODDZ. GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZEGO I GINEKOLOGII ONKOLOGICZNEJ

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00529158

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP-TP-33/2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

385000,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

PAKIET I - SZWY CHIRURGICZNE WCHŁANIALNE DO ZABIEGÓW GINEKOLOGICZNYCH, CHIRRUGICZNYCH I ORTOPEDYCZNYCH DLA BLOKU OPERACYJNEGO Z CENTRALNĄ STERYLIZATORNIĄ - poz. 1 - 16 (według Części XII A SWZ)

4.5.3.)Główny kod CPV

33141121-4 - Szwy chirurgiczne

4.5.5.)Wartość części

330000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

PAKIET II - SZWY CHIRURGICZNE WCHŁANIALNE DLA ODDZIAŁU GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZEGO I GINEKOLOGII ONKOLOGICZNEJ - poz. 1 - 4 (według Części XII A SWZ)

4.5.3.)Główny kod CPV

33141121-4 - Szwy chirurgiczne

4.5.5.)Wartość części

55000,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

284205,67 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

347720,69 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

284205,67 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ZARYS INTERNATIONAL GROUP Sp. z o. o. Sp. K.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: PL 6481997718

7.3.3)Ulica

Pod Borem 18

7.3.4)Miejscowość

Zabrze

7.3.5)Kod pocztowy

41-808

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-11-04

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

284205,67 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

48351,60 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

49270,46 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

48351,60 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

SoftMedica Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: PL 6793133637

7.3.3)Ulica

Zamknięta 10

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.5)Kod pocztowy

30-554

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-11-04

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

48351,60 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33141121-4Szwy chirurgiczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
706 855 zł
Próbka: 165 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
261 942 zł1 418 563 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 156 621 zł
Źródło próbki
CPV 33141· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
261 942 zł
Mediana
706 855 zł
Górny kwartyl
1 418 563 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zespół Opieki Zdrowotnej w Dębicy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Dębica.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 332 557 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33141121-4 (Szwy chirurgiczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ZARYS INTERNATIONAL GROUP Sp. z o. o. Sp. K. (Zabrze). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.