Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
21 033 zł
Umowa zawarta
25 listopada 2024
Okres realizacji
15 dni
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 21 033 zł – 22 200 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Aspekty środowiskowe - Dostawa w godzinach20%Termin realizacji20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa materiałów promocyjnych z logo CBA – ryngraf prostokątny.

Zamawiający Centralne Biuro Antykorupcyjne (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa materiałów promocyjnych z logo CBA – ryngraf prostokątny”, wybierając ofertę wykonawcy D`ORO Metaloplastyka Grawerstwo Krzysztof Smus. Wartość umowy: 21 033 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Centralne Biuro AntykorupcyjneWarszawa, Mazowieckieopublikowano 28 listopada 2024
Wartość umowy
21 033 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,5 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy D`ORO Metaloplastyka Grawerstwo Krzysztof Smus (Łódź), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 21 033,00 zł (umowę zawarto 25 listopada 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 21 033,00 zł do 22 200,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 15 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail