Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Zakup samochodu przystosowanego do przewozu osób na wózkach inwalidzkich dla Gminy Wąpielsk w Wąpielsku

Zamawiający Gmina Wąpielsk (Wąpielsk, Kujawsko-Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zakup samochodu przystosowanego do przewozu osób na wózkach inwalidzkich dla Gminy…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina WąpielskWąpielsk, Kujawsko-Pomorskieopublikowano 28 listopada 2024
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 350 569 zł
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Wąpielsk

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 871118939

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Wąpielsk

1.4.2.)Miejscowość

Wąpielsk

1.4.3.)Kod pocztowy

87-337

1.4.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL616 - Grudziądzki

1.4.7.)Numer telefonu

564938321

1.4.8.)Numer faksu

564938322

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

ug@wapielsk.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.wapielsk.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e15d7464-cdb6-45a6-b222-1b4d3d570350

2.2.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00620818

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2024-11-28

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00503218

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Zakup samochodu przystosowanego do przewozu osób na wózkach inwalidzkich dla Gminy Wąpielsk w Wąpielsku

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem postępowania jest zakup samochodu przystosowanego do przewozu osób na wózkach inwalidzkich zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1 do specyfikacji. W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć przedmiot zamówienia na adres: Wąpielsk 20B, 87-337 Wąpielsk w stanie fabrycznie nowym, bez wad i usterek oraz zapewnić rozładunek, w miejscu wskazanym przez zamawiającego w terminie wskazanym w umowie.
Dostarczony pojazd musi posiadać wyciąg ze świadectwa homologacji lub odpis decyzji zwalniającej z obowiązku uzyskania świadectwa homologacji (wydane zgodnie z
przepisami prawa o ruchu drogowym). W przypadku posiadania wyciągu ze świadectwa homologacji wybrany Wykonawca wraz z dostawą samochodu musi dostarczyć oświadczenie Wykonawcy o dodatkowych, wynikających z obowiązujących na terytorium RP przepisów – danych i informacjach o pojeździe, niezbędnych do jego rejestracji; dostarczony pojazd musi odpowiadać pod każdym względem typowi opisanemu w świadectwie homologacji.

3.9.)Główny kod CPV

34100000-8 - Pojazdy silnikowe

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-10-08

4.2.)Okres realizacji zamówienia

2 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

AUTO REVE Spółka z o. o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5542400655

4.3.3.)Ulica

M. Skłodowskiej - Curie 67A

4.3.4.)Miejscowość

TORUŃ

4.3.5.)Kod pocztowy

87-100

4.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

193458,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00537547/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2024-10-28

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

193158 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34100000-8Pojazdy silnikowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
350 569 zł
Próbka: 27 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
142 168 zł544 715 zł
Rozstęp międzykwartylowy
402 547 zł
Źródło próbki
CPV 34100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
142 168 zł
Mediana
350 569 zł
Górny kwartyl
544 715 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Wąpielsk prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wąpielsk.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34100000-8 (Pojazdy silnikowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.