Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Cena wybranej oferty
193 158 zł
Umowa zawarta
8 października 2024
Okres realizacji
2 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji jakści40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup samochodu przystosowanego do przewozu osób na wózkach inwalidzkich dla Gminy Wąpielsk w Wąpielsku

Zamawiający Gmina Wąpielsk (Wąpielsk, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup samochodu przystosowanego do przewozu osób na wózkach inwalidzkich dla Gminy…”, wybierając ofertę wykonawcy AUTO REVE Spółka z o. o. Cena wybranej oferty: 193 158 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina WąpielskWąpielsk, Kujawsko-Pomorskieopublikowano 9 października 2024
Cena wybranej oferty
193 158 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy AUTO REVE Spółka z o. o. (TORUŃ), mała firma.

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 193 158,00 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 2 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail