Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Zakup i dostawa opału na sezon grzewczy 2024/2025

Zamawiający Gmina Rypin (Rypin, Kujawsko-Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zakup i dostawa opału na sezon grzewczy 2024/2025”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina RypinRypin, Kujawsko-Pomorskie (powiat Rypiński →)opublikowano 27 listopada 2024
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 250 000 zł
Konkurencyjność
~3,9 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA RYPIN

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 910866749

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Lipnowska 4

1.4.2.)Miejscowość

Rypin

1.4.3.)Kod pocztowy

87-500

1.4.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL616 - Grudziądzki

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@rypin.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.rypin.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-f058b9a7-8fb1-4cca-bc35-d66b9af4de14

2.2.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00620026

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2024-11-27

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00526948

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Zakup i dostawa opału na sezon grzewczy 2024/2025

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa pelletu drzewnego wraz z transportem i rozładunkiem z przeznaczeniem do kotłowni w szkołach na terenie gminy Rypin.

3.9.)Główny kod CPV

09111400-4 - Paliwa drzewne

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-10-30

4.2.)Okres realizacji zamówienia

30 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

"Węglopasz" Sp. z o. o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

302786863

4.3.3.)Ulica

Piątkowska 149/6

4.3.4.)Miejscowość

Poznań

4.3.5.)Kod pocztowy

60-648

4.3.6.)Województwo

wielkopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

51973,65 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00620013/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2024-11-18

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

54052,60 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

09111400-4Paliwa drzewne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
250 000 zł
Próbka: 25 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
156 000 zł359 800 zł
Rozstęp międzykwartylowy
203 800 zł
Źródło próbki
CPV 09111400· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
156 000 zł
Mediana
250 000 zł
Górny kwartyl
359 800 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Rypin prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Rypin.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 09111400-4 (Paliwa drzewne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.