Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
256 370 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Dostawa urządzeń i materiałów montażowych i wykonanie instalacji klimatyzacji w pomieszczeniach Urzędu Skarbowego w Limanowej, 34-600 Limanowa, ul. Matki Boskiej Bolesnej 9 w Limanowej
    Wartość umowy
    72 570 zł
    4 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Dostawa urządzeń i materiałów montażowych i wykonanie instalacji klimatyzacji w pomieszczeniach Pierwszego Urzędu Skarbowego Kraków, 30-363 Kraków, ul. Rzemieślnicza 20
    Wartość umowy
    110 000 zł
    5 ofert
  3. Umowa zawarta
    Część 3Dostawa urządzeń i materiałów montażowych i wykonanie instalacji klimatyzacji w pomieszczeniach Izby Administracji Skarbowej w Krakowie, 31-111 Kraków, Al. Krasińskiego 11b
    Wartość umowy
    73 800 zł
    6 ofert
Oferty w postępowaniu
15 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji serwisowej40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

40. Dostawa urządzeń i materiałów montażowych i wykonanie instalacji klimatyzacji w budynkach Izby Administracji Skarbowej w Krakowie.

Zamawiający Izba Administracji Skarbowej w Krakowie (Kraków, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „40. Dostawa urządzeń i materiałów montażowych i wykonanie instalacji klimatyzacji w…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 256 370 zł. Złożono 15 ofert.

Zamawiający: Izba Administracji Skarbowej w KrakowieKraków, Małopolskieopublikowano 27 listopada 2024
Łączna wartość umów
256 370 zł
Liczba ofert
15 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: FIXHUB Mateusz Kłak (część 1); Paweł Płatek Firma Handlowo-¬Usługowa "MMD" (części 2, 3).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 256 370,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 15 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

IZBA ADMINISTRACJI SKARBOWEJ W KRAKOWIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 001021270

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Wiślna 7

1.5.2.)Miejscowość

Kraków

1.5.3.)Kod pocztowy

31-007

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL213 - Miasto Kraków

1.5.7.)Numer telefonu

126290200

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi.ias.krakow@mf.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.malopolskie.kas.gov.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

http://www.malopolskie.kas.gov.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Sprawy gospodarcze i finansowe

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

40. Dostawa urządzeń i materiałów montażowych i wykonanie instalacji
klimatyzacji w budynkach Izby Administracji Skarbowej w Krakowie.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-7a0c0d04-dc8d-4505-8a55-dd807030ce76

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00619042

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-11-27

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00220328/12/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.10 Dostawa wraz z montażem klimatyzatorów do budynków Izby Administracji Skarbowej w Krakowie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00514145

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

1201-ILZ.260.40.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa urządzeń i materiałów montażowych i wykonanie instalacji klimatyzacji w pomieszczeniach Urzędu Skarbowego w Limanowej, 34-600 Limanowa, ul. Matki Boskiej Bolesnej 9 w Limanowej.

4.5.3.)Główny kod CPV

45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45331220-4 - Instalowanie urządzeń klimatyzacyjnych

39717200-3 - Urządzenia klimatyzacyjne

4.5.5.)Wartość części

65040,65 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa urządzeń i materiałów montażowych i wykonanie instalacji klimatyzacji w pomieszczeniach Pierwszego Urzędu Skarbowego Kraków,
30-363 Kraków, ul. Rzemieślnicza 20

4.5.3.)Główny kod CPV

45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45331220-4 - Instalowanie urządzeń klimatyzacyjnych

39717200-3 - Urządzenia klimatyzacyjne

4.5.5.)Wartość części

94634,15 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa urządzeń i materiałów montażowych i wykonanie instalacji klimatyzacji w pomieszczeniach Izby Administracji Skarbowej w Krakowie,
31-111 Kraków, Al. Krasińskiego 11b

4.5.3.)Główny kod CPV

45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45331220-4 - Instalowanie urządzeń klimatyzacyjnych

39717200-3 - Urządzenia klimatyzacyjne

4.5.5.)Wartość części

48780,49 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

72570,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

184478,56 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

72570,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

FIXHUB Mateusz Kłak

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9930682151

7.3.4)Miejscowość

Karwodrza

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-11-13

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

72570,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

1 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

70337,40 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

239124,09 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

110000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Paweł Płatek Firma Handlowo-¬Usługowa "MMD"

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6821068427

7.3.4)Miejscowość

Prandocin

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-10-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

110000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

1 miesiące

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

60300,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

145663,30 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

73800,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Paweł Płatek Firma Handlowo-¬Usługowa "MMD"

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6821068427

7.3.4)Miejscowość

Prandocin

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-11-06

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

73800,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

1 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45331200-8Instalowanie urządzeń wentylacyjnyc…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
385 795 zł
Próbka: 26 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
193 923 zł739 608 zł
Rozstęp międzykwartylowy
545 685 zł
Źródło próbki
CPV 45331· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
193 923 zł
Mediana
385 795 zł
Górny kwartyl
739 608 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Izba Administracji Skarbowej w Krakowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kraków.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 256 370 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45331200-8 (Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: FIXHUB Mateusz Kłak (Karwodrza). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.