Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa środków czystości wraz z rozładunkiem do magazynu 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zamościu.

Zamawiający 32 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Zamościu (Zamość, Lubelskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa środków czystości wraz z rozładunkiem do magazynu 32 Wojskowego Oddziału…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: 32 Wojskowy Oddział Gospodarczy w ZamościuZamość, Lubelskieopublikowano 26 listopada 2024
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~4,7 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

32 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Zamościu

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 061402337

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Wojska Polskiego 2F

1.4.2.)Miejscowość

Zamość

1.4.3.)Kod pocztowy

22-400

1.4.4.)Województwo

lubelskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL812 - Chełmsko-zamojski

1.4.7.)Numer telefonu

261181536

1.4.8.)Numer faksu

261181607

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

32wog.zampub@ron.mil.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.32wog.wp.mil.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Wojskowa Jednostka Budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-62fa30eb-2587-4328-a058-93a5876cc18c

2.2.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00616744

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2024-11-26

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00482002

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa środków czystości wraz z rozładunkiem do magazynu 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zamościu.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa środków czystości wraz z rozładunkiem do magazynu 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zamościu.
SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA STANOWIĄ:
a) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ;
SZCZEGÓŁOWE WYMAGANIA Zamawiającego w stosunku do dostawy:
1) zostały zawarte we wzorze umowy stanowiącej załącznik nr 2 do SWZ.
2) Zamawiający nie wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę żadnych osób wykonujących Przedmiot zamówienia
w rozumieniu art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. Kodeks pracy.
3) Zamawiający nie określa dodatkowych wymagań związanych z zatrudnieniem osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 Pzp.
4) Wykonawca wraz z ofertą i formularzem cenowym winien dołączyć:
a) zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (WE) nr 1272/2008 z dnia 16 grudnia 2008 r. w sprawie klasyfikacji, oznakowania
i pakowania substancji i mieszanin - karty charakterystyki dla produktów będących substancjami lub mieszaninami. Karty te należy dostarczyć wraz
z formularzem cenowym. Dotyczy poz. z opisu przedmiotu zamówienia nr. 1,11,12,13,16,17,18,19,20,21,23,24,36,37,48,49,51.
5) Wykonawca zobowiązuje się do zorganizowania dostawy towaru własnym transportem i na własny koszt do magazynu 32 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Zamościu, (w godz. 8 – 15 od poniedziałku do czwartku w godz. 8-12 piątek), do miejsca: ZAMOŚĆ - ul. Wojska Polskiego 2F, 22-400 Zamość.

3.9.)Główny kod CPV

39830000-9 - Środki czyszczące

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-10-31

4.2.)Okres realizacji zamówienia

14 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

PGD POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 7792272047

4.3.3.)Ulica

ul. Sycowska nr 40

4.3.4.)Miejscowość

Poznań

4.3.5.)Kod pocztowy

60-003

4.3.6.)Województwo

wielkopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

189700,16 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00575631/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2024-11-13

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

189700,16 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

32 Wojskowy Oddział Gospodarczy w Zamościu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Zamość.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39830000-9 (Środki czyszczące). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.