Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
2 577 778 zł
Umowa zawarta
21 listopada 2024
Okres realizacji
7 miesiące
Oferty w postępowaniu
8 ofertceny: 2 577 778 zł – 3 963 060 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Budowa budynku żłobka wraz z niezbędną infrastrukturą na dz.nr ewid.824 w miejscowości Wodynie”

Zamawiający Gmina Wodynie (Wodynie, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa budynku żłobka wraz z niezbędną infrastrukturą na dz.nr ewid.824 w miejscowości…”, wybierając ofertę wykonawcy MAL-POL Sp. Z o. o. Wartość umowy: 2 577 778 zł. Złożono 8 ofert.

Zamawiający: Gmina WodynieWodynie, Mazowieckieopublikowano 26 listopada 2024
Wartość umowy
2 577 778 zł
Liczba ofert
8 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy MAL-POL Sp. Z o. o (Siedlce), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 2 577 777,77 zł (umowę zawarto 21 listopada 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 8 ofert; ceny wahały się od 2 577 777,77 zł do 3 963 060,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 7 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail