ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

„UBEZPIECZENIE MAJĄTKU I INNYCH INTERESÓW GMINY WITONIA”

Zamawiający GminaWitonia (Witonia, Łódzkie) prowadził postępowanie „UBEZPIECZENIE MAJĄTKU I INNYCH INTERESÓW GMINY WITONIA”. Termin składania ofert minął 2 grudnia 2024, 12:00. Planowany budżet: 160 000 zł. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: GminaWitoniaWitonia, Łódzkie (powiat Łęczycki →)opublikowano 25 listopada 2024
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
160 000 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
2 grudnia 2024, 12:00
Zakończone
Konkurencyjność
~2,3 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Koszt80%Zaakceptowane klauzule fakultatywne20%Cena80%

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    25 listopada 2024

    Termin ofert: 2 grudnia 2024 12:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Koszt 80%, Zaakceptowane klauzule fakultatywne 20%, Cena 80%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: UBEZPIECZENIE MAJĄTKU I INNYCH INTERESÓW GMINY WITONIA.

  • 3

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

  • 4

    ZakresSzacunkowa wartość zamówienia: 160 000,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail