„Zakup i dostawa artykułów żywnościowych na potrzeby jednostek organizacyjnych Powiatu Lubelskiego”
Zamawiający Centrum Usług Wspólnych Powiat Lubelskiego (Lublin, Lubelskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zakup i dostawa artykułów żywnościowych na potrzeby jednostek organizacyjnych Powiatu…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 308 850 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=602, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,0 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
13 wpisów- Ogłoszenie
13 września 2023
Termin ofert: 4 października 2023 09:30Otwórz ogłoszenie → - Wynik: częściowo rozstrzygnięty
17 listopada 2023
2 oferty7 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
14 listopada 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
14 listopada 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
22 listopada 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
22 listopada 2024
- Wykonanie umowy
22 listopada 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
22 listopada 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
22 listopada 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
22 listopada 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
22 listopada 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
22 listopada 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
22 listopada 2024
Otwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Centrum Usług Wspólnych Powiat Lubelskiego |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 387279367 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Spokojna 9 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Lublin |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 20-074 |
| 1.4.4.) | Województwo | lubelskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL814 - Lubelski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | cuw@powiat.lublin.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | cuwpl.bip.lubelskie.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-06b72740-5203-11ee-9aa3-96d3b4440790 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2024/BZP 00611437 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2024-11-22 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2023/BZP 00394608 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | „Zakup i dostawa artykułów żywnościowych na potrzeby jednostek organizacyjnych Powiatu Lubelskiego” |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Dostawa pozostałych artykułów spożywczych dla Zespołu Szkół im. ks. A. Kwiatkowskiego w Bychawie. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 15800000-6 - Różne produkty spożywcze |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2023-10-24 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 12 miesiące |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | ALMAX-DYSTRYBUCJA Sp. z o.o |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 7132695327 |
| 4.3.3.) | Ulica | Panieńszczyzna |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Jastków |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 21-002 |
| 4.3.6.) | Województwo | lubelskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 18547,31 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2023/BZP 00500231/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2024-10-24 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 1 |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 1 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | zmiana podatku VAT |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | bez zmian |
| 5.4.6.) | Wartość zmiany | 631,39 |
| 5.4.7.) | Kod waluty | PLN |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Tak |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 19178,70 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.