ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Zaciągnięcie kredytu długoterminowego na finansowanie planowanego deficytu budżetu oraz spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu zaciągniętych kredytów i pożyczek na kwotę 1 338 933,13 zł

Zamawiający Gmina Krotoszyce (Krotoszyce, Dolnośląskie) prowadził postępowanie „Zaciągnięcie kredytu długoterminowego na finansowanie planowanego deficytu budżetu oraz…”. Termin składania ofert minął 6 grudnia 2024, 10:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina KrotoszyceKrotoszyce, Dolnośląskie (powiat Legnicki →)opublikowano 21 listopada 2024
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 2 921 460 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
6 grudnia 2024, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~1,9 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    21 listopada 2024

    Termin ofert: 6 grudnia 2024 10:00
  2. Wynik postępowania

    03 stycznia 2025

    1 oferta
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 100%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Zaciągnięcie kredytu długoterminowego na finansowanie planowanego deficytu budżetu oraz spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań z tytułu zaciągniętych kredytów i pożyczek na….

  • 3

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail