Wynik częściowy: umowy w 4 z 5 części, 1 unieważniono5 części
Łączna wartość umów
75 602 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    20 131 zł
    3 oferty
  2. Unieważniona
    Część 2Lokalizacja - Ciechanów
    Podstawa: art. 255 pkt 5 ustawy
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    20 330 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    18 551 zł
    1 oferta
  5. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    16 590 zł
    4 oferty
Oferty w postępowaniu
10 ofert(łącznie na 5 części)
Kryteria wyboru
Cena80%Aspekty społeczne20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa wynajęcia sal szkoleniowych wraz z usługami cateringowymi i noclegowymi w związku z realizacją szkoleń w ramach Projektu pn. „Realizacja szkoleń personelu medycznego (...)” w ramach NPZ.

Zamawiający Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie - Państwowy Instytut Badawczy (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Usługa wynajęcia sal szkoleniowych wraz z usługami cateringowymi i noclegowymi w związku…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 75 602 zł. Złożono 10 ofert.

Łączna wartość umów
75 602 zł
Liczba ofert
10 ofertłącznie, 5 części
Konkurencyjność
~3,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    10 września 2024

    Termin ofert: 19 września 2024 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygniętyBieżące

    21 listopada 2024

    3 oferty2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 5 części: w 4 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 5 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: Iwentarium spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (części 1, 3, 4); M Concept Monika Dewerenda – Biedroń (część 5).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 75 602,00 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 10 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie - Państwowy Instytut Badawczy

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000288366

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

W.K. Roentgena 5

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

02-781

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

krystyna.terech-worosz@nio.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.pib-nio.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://nio.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługa wynajęcia sal szkoleniowych wraz z usługami cateringowymi i noclegowymi w związku
z realizacją szkoleń w ramach Projektu pn. „Realizacja szkoleń personelu medycznego (...)” w ramach NPZ.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-58398360-318d-4639-9610-4c429460f37a

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00607713

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-11-21

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00491574

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

TP-190/24/KT

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

55110000-4 - Hotelarskie usługi noclegowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

55120000-7 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji

55270000-3 - Usługi świadczone przez placówki oferujące wyżywienie i miejsca noclegowe

55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

4.5.5.)Wartość części

20439,52 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

55110000-4 - Hotelarskie usługi noclegowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

55120000-7 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji

55270000-3 - Usługi świadczone przez placówki oferujące wyżywienie i miejsca noclegowe

55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

4.5.5.)Wartość części

20439,52 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

55110000-4 - Hotelarskie usługi noclegowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

55120000-7 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji

55270000-3 - Usługi świadczone przez placówki oferujące wyżywienie i miejsca noclegowe

55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

4.5.5.)Wartość części

20439,52 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

55110000-4 - Hotelarskie usługi noclegowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

55120000-7 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji

55270000-3 - Usługi świadczone przez placówki oferujące wyżywienie i miejsca noclegowe

55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

4.5.5.)Wartość części

20439,52 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

55110000-4 - Hotelarskie usługi noclegowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

55120000-7 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji

55270000-3 - Usługi świadczone przez placówki oferujące wyżywienie i miejsca noclegowe

55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

4.5.5.)Wartość części

20439,52 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

18950,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

27718,92 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

20131,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

6.7.)Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Iwentarium spółka z ograniczoną odpowiedzialnością,

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6793103576

7.3.3)Ulica

Ul. Tadeusza Romanowicza 17A,

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.5)Kod pocztowy

30-702

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.3.9.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

Usługa noclegowa, catering, udostepnienie sal wykładowych; GDAŃSK: Hotel Zatoka, Trakt Świętego Wojciecha 149, 80-017 Gdańsk

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-10-03

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

20131,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2024-10-04 do 2024-10-05

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 5 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Podstawa prawna:
Art. 255 pkt 2) ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t. j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320)
Uzasadnienie:
Na podstawie art. 255 pkt 2) wyżej cyt. ustawy, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu
Do części nr 2 wpłynęła jedna oferta– oferta odrzucona

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

Sekcja 12

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 13

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

20330,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

20330,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

20330,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

6.7.)Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

Sekcja 14

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Iwentarium spółka z ograniczoną odpowiedzialnością,

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6793103576

7.3.3)Ulica

Ul. Tadeusza Romanowicza 17A,

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.5)Kod pocztowy

30-702

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.3.9.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

Usługa noclegowa, catering, udostepnienie sal wykładowych; KRAKÓW: Holiday Inn Kraków City Center, ul. Wielopole 4, 31-072 Kraków
Hotel Wyspiański, Westerplatte 15, 31-033 Kraków

Sekcja 15

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-10-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

20330,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2024-11-14 do 2024-11-16

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne

Sekcja 16

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 17

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

18551,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

18551,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

18551,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

6.7.)Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

Sekcja 18

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Iwentarium spółka z ograniczoną odpowiedzialnością,

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6793103576

7.3.3)Ulica

Ul. Tadeusza Romanowicza 17A

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.5)Kod pocztowy

30-702

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.3.9.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

Usługa noclegowa, catering, udostepnienie sal wykładowych; Hit Hotel, Księdza Ignacego Kłopotowskiego 33, 03-720 Warszawa

Sekcja 19

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-10-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

18551,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2024-11-21 do 2024-11-22

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne

Sekcja 20

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 21

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

16590,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

21793,60 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

16590,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

6.7.)Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

Sekcja 22

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

M Concept Monika Dewerenda – Biedroń,

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5771946077

7.3.3)Ulica

ul. Wejherowska 45,

7.3.4)Miejscowość

Częstochowa

7.3.5)Kod pocztowy

42-200

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.3.9.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

Nocleg, gastronomia, wynajem sal; Hotel Lub, Lublin

Sekcja 23

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-10-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

16590,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2024-12-09 do 2024-12-10

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

55110000-4Hotelarskie usługi noclegowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie - Państwowy Instytut Badawczy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 75 602 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 55110000-4 (Hotelarskie usługi noclegowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Iwentarium spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, (Kraków). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.