Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
TECHMAREG Marek Grzegorzek· Twardorzeczkamikrofirma
Wartość umowy
135 558 zł
Umowa zawarta
21 października 2024
Okres realizacji
60 dni
Oferty w postępowaniu
5 ofertodrzucone: 4
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Okresowe pomiary instalacji elektrycznej w zasobach Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej w Bielsku - Białej.

Zamawiający Miasto Bielsko-Biała - Zakład Gospodarki Mieszkaniowej (Bielsko-Biała, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Okresowe pomiary instalacji elektrycznej w zasobach Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej w…”, wybierając ofertę wykonawcy TECHMAREG Marek Grzegorzek. Wartość umowy: 135 558 zł. Złożono 5 ofert.

Wartość umowy
135 558 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~5,2 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy TECHMAREG Marek Grzegorzek (Twardorzeczka), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 135 558,30 zł (umowę zawarto 21 października 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert. Odrzucono 4 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 60 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Miasto Bielsko-Biała - Zakład Gospodarki Mieszkaniowej

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 070019077

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Lipnicka 26

1.5.2.)Miejscowość

Bielsko-Biała

1.5.3.)Kod pocztowy

43-300

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL225 - Bielski

1.5.7.)Numer telefonu

33 475 77 25

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@zgm.eu

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zgm.eu

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-297c7b6e-3f82-402a-9c33-3ddcf4081563

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Budownictwo i obiekty komunalne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Okresowe pomiary instalacji elektrycznej w zasobach Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej w Bielsku - Białej.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-297c7b6e-3f82-402a-9c33-3ddcf4081563

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00604749

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-11-20

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00050605/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.6 Wykonanie badań instalacji elektrycznej w lokalach użytkowych stanowiących zasób Gminy Bielsko- Biała, zarządzany przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00502189

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZGM/24/041/NU

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

156969,98 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie w budynkach stanowiących zasób Gminy Bielsko-Biała zarządzany przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej w Bielsku – Białej zgodnie z załączonym wykazem, okresowej pięcioletniej kontroli stanu technicznego łącznie z wykonaniem pomiarów instalacji elektrycznej i odgromowej w budynkach zgodnie z rozdziałem 6 ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo Budowlane (t. j. Dz. U. z 2024 r. poz. 725 z późn. zm.).

4.5.3.)Główny kod CPV

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45317000-2 - Inne instalacje elektryczne

71355000-1 - Usługi pomiarowe

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

4

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

135558,30 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

135558,30 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

135558,30 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

TECHMAREG Marek Grzegorzek

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

072853318

7.3.3)Ulica

Św. Anny

7.3.4)Miejscowość

Twardorzeczka

7.3.5)Kod pocztowy

34-324

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-10-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

135558,30 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

60 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45311200-2Roboty w zakresie instalacji elektr…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
363 988 zł
Próbka: 27 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
105 000 zł860 266 zł
Rozstęp międzykwartylowy
755 266 zł
Źródło próbki
CPV 45311· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
105 000 zł
Mediana
363 988 zł
Górny kwartyl
860 266 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto Bielsko-Biała - Zakład Gospodarki Mieszkaniowej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bielsko-Biała.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 135 558 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45311200-2 (Roboty w zakresie instalacji elektrycznych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: TECHMAREG Marek Grzegorzek (Twardorzeczka). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.