Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
950 087 zł
Umowa zawarta
18 listopada 2024
Okres realizacji
36 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Termin dostawy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Dzierżawa dwóch analizatorów do oznaczeń immunologicznych wraz z dostawą odczynników i obsługą serwisową na okres 36 miesięcy”

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej (Radziejów, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Dzierżawa dwóch analizatorów do oznaczeń immunologicznych wraz z dostawą odczynników i…”, wybierając ofertę wykonawcy bioMérieux Polska Sp. z o.o. Wartość umowy: 950 087 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
950 087 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,6 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    09 października 2024

    Termin ofert: 21 października 2024 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    20 listopada 2024

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy bioMérieux Polska Sp. z o.o. (WARSZAWA), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 950 087,40 zł (umowę zawarto 18 listopada 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 36 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail