Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
259 407 zł
Umowa zawarta
14 listopada 2024
Okres realizacji
20 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Kryterium okres gwarancji producenta20%Termin wykonania zamówienia20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa serwerów, sprzętu komputerowego oraz oprogramowania

Zamawiający Powiatowy Urząd Pracy (Wodzisław Śląski, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa serwerów, sprzętu komputerowego oraz oprogramowania”, wybierając ofertę wykonawcy Nepticom Sp. z o.o. Wartość umowy: 259 407 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Powiatowy Urząd PracyWodzisław Śląski, Śląskie (powiat Wodzisławski →)opublikowano 19 listopada 2024
Wartość umowy
259 407 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,7 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Nepticom Sp. z o.o. (Olsztyn), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 259 407,00 zł (umowę zawarto 14 listopada 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 20 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

POWIATOWY URZĄD PRACY

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 276719987

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Józefa Michalskiego 12

1.5.2.)Miejscowość

Wodzisław Śląski

1.5.3.)Kod pocztowy

44-300

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL227 - Rybnicki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@pup-wodzislaw.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://pup.bip.powiatwodzislawski.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0d889966-179b-412e-9d56-8a911952104e

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa serwerów, sprzętu komputerowego oraz oprogramowania

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-0d889966-179b-412e-9d56-8a911952104e

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00601705

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-11-19

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00262077/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Dostawa sprzętu komputerowego oraz oprogramowania

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00520320

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

OR-3320-1/SS/24

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

220228,47 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa serwerów, sprzętu komputerowego oraz oprogramowania”. Na realizację zadania składają się następujące elementy

1) dostawa, wdrożenie i konfiguracja dwóch serwerów wraz z niezbędnym oprogramowaniem; 2) dostawa, wdrożenie i konfiguracja macierzy dyskowej produkcyjnej wraz z niezbędnym oprogramowaniem; 3) dostawa, wdrożenie i konfiguracja urządzenia brzegowego UTM; 4) utworzenie klastra wysokiej dostępności HA w oparciu o dostarczone serwery i macierz dyskową oraz posiadany przez zamawiającego serwer; 5) dostawa, wdrożenie i konfiguracja wirtualizatora niezbędnego do budowy klastra HA; 6) migracja posiadanych przez zamawiającego serwerów wirtualnych na nowo utworzone środowisko klastra HA; 7) przeprowadzenie szkoleń dla personelu zamawiającego w zakresie administrowania i użytkowania wdrażanych rozwiązań. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego zawiera Dział II SWZ „Opis przedmiotu zamówienia”.

4.5.3.)Główny kod CPV

48820000-2 - Serwery

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

30233130-1 - Jednostki do przechowywania dysków magnetycznych

30233141-1 - Nadmiarowa macierz niezależnych dysków (RAID)

32420000-3 - Urządzenia sieciowe

72611000-6 - Usługi w zakresie wsparcia technicznego

80533100-0 - Usługi szkolenia komputerowego

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

259407,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

259407,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

259407,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Nepticom Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON: 280375208

7.3.3)Ulica

ul. Bałtycka 10/105

7.3.4)Miejscowość

Olsztyn

7.3.5)Kod pocztowy

10-176

7.3.6.)Województwo

warmińsko-mazurskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-11-14

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

259407,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

20 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

48820000-2Serwery
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
627 214 zł
Próbka: 62 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
328 375 zł2 248 213 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 919 838 zł
Źródło próbki
CPV 48820000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
328 375 zł
Mediana
627 214 zł
Górny kwartyl
2 248 213 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.