Świadczenie usług hotelarskich realizowanych w 2024 roku związanych z projektami nagraniowymi dla Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina
Zamawiający Narodowy Instytut Fryderyka Chopina (Warszawa, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Świadczenie usług hotelarskich realizowanych w 2024 roku związanych z projektami…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 352 000 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1358, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,4 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
21 lutego 2024
Termin ofert: 29 lutego 2024 12:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
13 marca 2024
2 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
18 listopada 2024
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Narodowy Instytut Fryderyka Chopina |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 017307171 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Tamka 43 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Warszawa |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 00-355 |
| 1.4.4.) | Województwo | mazowieckie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL911 - Miasto Warszawa |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zamowienia@nifc.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.nifc.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-40c1f682-d092-11ee-a3b5-e25d731b0da9 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2024/BZP 00600497 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2024-11-18 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2024/BZP 00212986 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Świadczenie usług hotelarskich realizowanych w 2024 roku związanych z projektami nagraniowymi dla Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług hotelarskich na potrzeby Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina w związku z organizacją przez Instytut sesji nagraniowych z udziałem {oh!} Orkiestry w ramach prowadzonych projektów fonograficznych w dniach od 17 do 24 marca 2024 r. i od 11 października do 19 października 2024 r. Usługi będą polegały na zakwaterowaniu artystów w hotelu 4 gwiazdkowym w pokojach standardowych jednoosobowych w łącznej liczbie 263 dób. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 55100000-1 - Usługi hotelarskie |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 55110000-4 - Hotelarskie usługi noclegowe |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2024-03-07 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | do 2024-10-19 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | UpHotel sp. z o. o. |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 365879222 |
| 4.3.3.) | Ulica | Solna 4 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Jelenia Góra |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 58-500 |
| 4.3.6.) | Województwo | dolnośląskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 109145,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2024/BZP 00242402/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2024-10-19 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 110805,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.