Wynik częściowy: umowy w 2 z 6 części, 4 unieważniono6 części
Łączna wartość umów
322 947 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1Preparat do endoskop. leczenia odpływów pęcherzowo-moczowodowych
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  2. Umowa zawarta
    Część 2Desfluran , Sewofluran , Propofol
    Wartość umowy
    270 270 zł
    1 oferta
  3. Unieważniona
    Część 3Receptura
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  4. Unieważniona
    Część 4Tryptorelina
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  5. Unieważniona
    Część 5Testy punktowe
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  6. Umowa zawarta
    Część 6leki różne
    Wartość umowy
    52 677 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
2 oferty(łącznie na 6 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatnoćci faktury40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup i dostawa leków, testów punktowych do diagnostyki alergologicznej, wyrobów medycznych do SZPZOZ w Dziekanowie Leśnym

Zamawiający Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym (Dziekanów Leśny, Mazowieckie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Zakup i dostawa leków, testów punktowych do diagnostyki alergologicznej, wyrobów…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 322 947 zł. Złożono 2 oferty.

Łączna wartość umów
322 947 zł
Liczba ofert
2 ofertyłącznie, 6 części
Konkurencyjność
~4,8 ofert
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    26 września 2024

    Termin ofert: 9 października 2024 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygniętyBieżące

    18 listopada 2024

    1 oferta2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 6 części: w 2 wybrano wykonawcę, 4 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: Baxter Polska Sp. z o.o. (część 2); Lek S.A. (część 6).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 322 947,00 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 2 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000291210

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Marii Konopnickiej 65

1.5.2.)Miejscowość

Dziekanów Leśny

1.5.3.)Kod pocztowy

05-092

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL913 - Warszawski zachodni

1.5.7.)Numer telefonu

227657121

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

dzp@szpitaldziekanow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://szpitaldziekanow.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://szpitaldziekanow.logintrade.net

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup i dostawa leków, testów punktowych do diagnostyki alergologicznej, wyrobów medycznych do SZPZOZ w Dziekanowie Leśnym

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-db984dbf-0917-4844-a498-046920737969

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00599770

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-11-18

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00517915

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DZ/49/2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

493223,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 1 Preparat do endoskop. leczenia odpływów pęcherzowo-moczowodowych

4.5.3.)Główny kod CPV

33690000-3 - Różne produkty lecznicze

4.5.5.)Wartość części

87500,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 2 Desfluran , Sewofluran , Propofol

4.5.3.)Główny kod CPV

33690000-3 - Różne produkty lecznicze

4.5.5.)Wartość części

252250,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 3 Receptura

4.5.3.)Główny kod CPV

33690000-3 - Różne produkty lecznicze

4.5.5.)Wartość części

15587,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 4 Tryptorelina

4.5.3.)Główny kod CPV

33690000-3 - Różne produkty lecznicze

4.5.5.)Wartość części

46400,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 5 Testy punktowe

4.5.3.)Główny kod CPV

33690000-3 - Różne produkty lecznicze

4.5.5.)Wartość części

24000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 6- leki różne

4.5.3.)Główny kod CPV

33690000-3 - Różne produkty lecznicze

4.5.5.)Wartość części

67486,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta.

Sekcja 7

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 8

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

270270,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

270270,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

270270,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 9

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Baxter Polska Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 827 18 18 828

7.3.3)Ulica

Kruczkowskiego 8

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

00-380

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.3.9.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

Dräger Polska Sp. z o.o.,
ul. Posag 7 Panien 1
02-495 Warszawa
Autoryzowany serwis producenta parowników niezbędny do ich prawidłowej eksploatacji w trakcie trwania umowy – dot. Pakietu 2 poz. 2 i 3
Wartość lub procentowa część zamówienia - Nie więcej niż 8% zamówienia

Sekcja 10

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-11-14

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

270270,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Sekcja 11

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta.

Sekcja 12

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta.

Sekcja 13

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta.

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

52677,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

52677,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

52677,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Lek S.A.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 7281341936

7.3.3)Ulica

Ul. Podlipie 16

7.3.4)Miejscowość

Stryków

7.3.5)Kod pocztowy

95-010

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-11-14

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

52677,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33690000-3Różne produkty lecznicze
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
2 074 026 zł
Próbka: 22 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
762 747 zł5 294 821 zł
Rozstęp międzykwartylowy
4 532 075 zł
Źródło próbki
CPV 33690000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
762 747 zł
Mediana
2 074 026 zł
Górny kwartyl
5 294 821 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Dziekanów Leśny.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 322 947 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33690000-3 (Różne produkty lecznicze). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Baxter Polska Sp. z o.o. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.