Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
MKPRESS sp. z o.o.· Warszawamikrofirma
Wartość umowy
134 177 zł
Umowa zawarta
13 listopada 2024
Okres realizacji
37 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 134 177 zł – 174 503 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa urządzenia do druku pełnokolorowego wraz z instalacją, uruchomieniem, instruktażem w zakresie obsługi oraz z trzyletnim serwisem gwarancyjnym

Zamawiający Najwyższa Izba Kontroli (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa urządzenia do druku pełnokolorowego wraz z instalacją, uruchomieniem,…”, wybierając ofertę wykonawcy MKPRESS sp. z o.o. Wartość umowy: 134 177 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Najwyższa Izba KontroliWarszawa, Mazowieckieopublikowano 15 listopada 2024
Wartość umowy
134 177 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    04 października 2024

    Termin ofert: 18 października 2024 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    15 listopada 2024

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy MKPRESS sp. z o.o. (Warszawa), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 134 177,01 zł (umowę zawarto 13 listopada 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 134 177,01 zł do 174 502,56 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 37 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Najwyższa Izba Kontroli

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000000052

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Filtrowa 57

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

02-056

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

nik.zp@nik.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://bip.nik.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e115e83d-2b38-42da-87db-58274193a06e

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


naczelny organ kontroli państwowej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa urządzenia do druku pełnokolorowego wraz z instalacją, uruchomieniem, instruktażem w zakresie obsługi oraz z trzyletnim serwisem gwarancyjnym

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e115e83d-2b38-42da-87db-58274193a06e

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00596097

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-11-15

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00226818/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.13 Dostawa urządzenia do druku pełnokolorowego wraz z instalacją, uruchomieniem, instruktażem w zakresie obsługi oraz z trzyletnim serwisem gwarancyjnym

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00530757

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BGO-BGZ.25.62.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

138211,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: dostawa, instalacja i uruchomienie, szkolenie oraz serwis gwarancyjny urządzenia do druku cyfrowego pełnokolorowego

4.5.3.)Główny kod CPV

30121430-6 - Cyfrowe urządzenia powielające

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

80531200-7 - Usługi szkolenia technicznego

50300000-8 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji i podobne usługi dotyczące komputerów osobistych, sprzętu biurowego, sprzętu telekomunikacyjnego i audiowizualnego

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

134177,01 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

174502,56 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

134177,01 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MKPRESS sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

385733810

7.3.3)Ulica

Byczyńska 15

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

04-310

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-11-13

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

134177,01 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

37 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30121430-6Cyfrowe urządzenia powielające
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Najwyższa Izba Kontroli prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 134 177 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30121430-6 (Cyfrowe urządzenia powielające). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: MKPRESS sp. z o.o. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.