ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego w kwocie 6.000.000,00 zł

Zamawiający Gmina Karpacz (Karpacz, Dolnośląskie) prowadził postępowanie „Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego w kwocie 6.000.000,00 zł”. Termin składania ofert minął 28 listopada 2024, 10:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina KarpaczKarpacz, Dolnośląskie (powiat Karkonoski →)opublikowano 14 listopada 2024
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 2 435 350 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
28 listopada 2024, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~1,9 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    14 listopada 2024

    Termin ofert: 28 listopada 2024 10:00
  2. Wynik: wybrano wykonawcę

    17 grudnia 2024

    5 ofert1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 100%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego w kwocie 6.000.000,00 zł.

  • 3

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA KARPACZ

1.3.)Oddział zamawiającego

Gmina Karpacz

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 230821552

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Konstytucji 3 Maja 54

1.5.2.)Miejscowość

Karpacz

1.5.3.)Kod pocztowy

58-540

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL515 - Jeleniogórski

1.5.7.)Numer telefonu

+487576150

1.5.8.)Numer faksu

+48757619224

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zp_karpacz@karpacz.eu

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.karpacz.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego
w kwocie 6.000.000,00 zł

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e7c27110-1b66-419f-93fb-f4ced8ac4c70

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00594944

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-11-14

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00052493/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.8 Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego w kwocie 5.145.445,00 zł

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1003461

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

W przedmiotowym postępowaniu komunikacja między Zamawiającym, a Wykonaw-cami w szczególności składania ofert, oświadczeń, wymiana informacji (Zamawiający dopuszcza jako wpis do wiadomości e-mail/na platformie), przekazywanie dokumentów lub oświadczeń odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej w rozumie-niu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2024 r. poz. 1513) za pośrednictwem strony https://platformazakupowa.pl/transakcja/1003461

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia pu-blicznego, powinien posiadać konto na Platformie. Rejestracja i konto na Platformie jest darmowe. Sposób założenia konta został opisany w instrukcji znajdującej się pod linkiem https://platformazakupowa.pl/strona/45instrukcje. Informacje o wymaganiach technicznych niezbędnych do wysyłania i odbierania korespondencji elektronicznej znajduje się w Regulaminie Platformy pod linkiem https://platformazakupowa.pl/strona/1-regulamin

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

. Ochrona danych osobowych
Administrator, dane kontaktowe Gmina Karpacz reprezentowana przez Burmistrza, z siedzibą w Karpaczu ul. Konstytucji 3 Maja 54, 58-540, Karpacz, kontakt:
1) osobiście lub na adres poczty elektronicznej kancela-ria@karpacz.eu
2) telefonicznie: +48.75 76 19 150
pisemnie: ul. Konstytucji 3 Maja 48B, 58-540, Karpacz
Inspektor Ochro-ny Danych W Gminie został wyznaczony Inspektor Ochrony Danych, z któ-rym można się skontaktować:
za pomocą poczty elektronicznej: umk-iod@karpacz.eu.

Cele przetwarza-nia, podstawa prawna przetwa-rzania, czas przechowywania poszczególnych kategorii danych Dane będą przetwarzane przez Gminę Karpacz wyłącznie w celu związanym z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego na podstawie:
− art. 6 ust. 1 lit. c) i e) RODO na podstawie Ustawy z dnia 11 września 2019 r. prawo zamówień publicznych
Dane będą przechowywane przez okres 4 lat od zakończenia po-stępowania o udzielenie zamówienia, a jeżeli czas trwania umowy przekracza 4 lata, okres przechowywania obejmuje cały czas trwania umowy.
Odbiorcy danych Dane mogą zostać udostępnione osobom lub podmiotom, którym udostępniona zostanie dokumentacja postępowania w oparciu o art. 18 ustawy z dnia 11 września 2019 r. prawo zamówień pu-blicznych.
Prawa osoby, której dane doty-czą Przysługujące prawa:
− na podstawie art. 15 RODO prawo dostępu do danych oso-bowych;
− na podstawie art. 16 RODO prawo do sprostowania;
− na podstawie art. 18 RODO prawo żądania od administrato-ra ograniczenia przetwarzania danych osobowych z zastrzeżeniem przypadków, o których mowa w art. 18 ust. 2 RODO **;
− prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Prawa niemające zastosowania:
− w związku z art. 17 ust. 3 lit. b, d lub e RODO prawo do usunięcia danych osobowych;
− prawo do przenoszenia danych osobowych, o którym mo-wa w art. 20 RODO;
− na podstawie art. 21 RODO prawo sprzeciwu, wobec prze-twarzania danych osobowych, gdyż podstawą prawną przetwarza-nia danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. c RODO.
______________
* Wyjaśnienie: skorzystanie z prawa do sprostowania nie może skutkować zmianą wyniku postępowania o udzielenie zamówienia ani zmianą postanowień umowy w sprawie zamówienia publicznego w zakresie niezgodnym z ustawą.
**Wyjaśnienie: W postępowaniu o udzielenie zamówienia zgłoszenie żądania ograniczenia przetwarzania, o którym mowa w art. 18 ust. 1 rozporządzenia 2016/679, nie ogranicza przetwarzania danych osobowych do czasu zakończenia tego postępowania.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

RF.3051.1.2024

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są usługi udzielenia kredytu długoterminowego zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa (ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 roku Prawo bankowe (Dz.U. z 2023 r. poz. 2488 ze zm.).

2. Przedmiotem zamówienia jest udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego w kwocie: 6.000.000,00 zł (słownie: sześć milionów złotych 00/100), który zostanie przeznaczony na sfinansowanie deficytu budżetu Gminy Karpacz w 2024 r. i spłatę wcześniej zaciągniętych zobowiązań.

3. Ustalenia szczegółowe dotyczące przedmiotu zamówienia:
1) Wykonawca udzieli Zamawiającemu kredytu w walucie polskiej w kwocie 6.000.000,00 PLN.
2) Okres kredytowania: lata 2025-2027
3) Pierwsza spłata kredytu nastąpi do 30.04.2026 r. (karencja w spłacie kapitału)
4) Kredyt będzie pobrany jednorazowo od dnia podpisania umowy do dnia 31 grud-nia 2024 r.
5) Termin postawienia środków do dyspozycji Zamawiającego nastąpi poprzez złoże-nie przez Zamawiającego zapotrzebowania na środki w terminie 2 dni roboczych przed terminem postawienia środków do dyspozycji Zamawiającego.
6) Dyspozycja wypłaty środków może być składana na wzorze określonym przez bank.
7) Dyspozycja uruchomienia kredytu będzie przesyłana w formie elektronicznej (mail lub home banking) z zachowaniem terminu uruchomienia kredytu. Nato-miast oryginał zostanie niezwłocznie dostarczony do banku. Dostarczenie orygi-nału nie może determinować uruchomienia kredytu.
8) Spłata rat kapitałowych następować będzie w okresach miesięcznych, płatnych do ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego. Zamawiający dopuszcza, aby Wy-konawca ustalił termin spłaty rat kredytu na ostatni dzień roboczy miesiąca, jeżeli wymagają tego parametry techniczne systemu rozliczeniowego banku. Zamawia-jący wymaga, aby faktyczna spłata kapitału następowała do ostatniego dnia mie-siąca w całym okresie kredytowania.
9) Spłata rat kapitałowych kredytu dokonywana będzie w miesięcznych ratach w następujących terminach i kwotach:
a) do dnia 30.04.2026 r. – pierwsza rata w kwocie 333.333,36 zł;
b) od 31.05.2026 r. do 31.12.2026 r. – osiem rat w kwocie 333.333,33 zł;
c) od 31.01.2027 r. do 31.08.2027 – osiem rat w kwocie 350.000,00 zł;
d) do 30.09.2027 r. – dziewiąta rata w kwocie 200.000,00 zł.
10) Spłata odsetek w okresach miesięcznych w latach 2025 (I-XII) – 2027 (I-IX) na-stępować będzie w ostatnim dniu miesiąca kalendarzowego.
11) Pierwsza płatność odsetek nastąpi ostatniego dnia kalendarzowego miesiąca na-stępującego po miesiącu uruchomienia kredytu.
12) Kwota wykorzystanego kredytu jest oprocentowana w stosunku rocznym, we-dług zmiennej stopy procentowej. Stopa procentowa równa jest wysokości stawki referencyjnej, powiększonej o marżę banku. Stawkę referencyjną stanowi stawka WIBOR 3M oznaczająca stopę procentową dla międzybankowych depozytów 3-miesiecznych, wyliczonej jako średnia z ostatniego miesiąca poprzedzającego miesiąc, za który naliczane jest oprocentowanie. Marża banku jest stała w umow-nym okresie kredytowania.
13) Do obliczenia kwoty odsetek przyjmuje się rzeczywistą liczbę dni w każdym mie-siącu w stosunku do rzeczywistej liczby dni w roku (365/365 oraz 366/366 w roku przestępnym).
14) Bank udzielający kredytu przez cały okres obowiązywania umowy nie będzie do-datkowo naliczał kosztów i opłat z tytułu m.in. prowizji przygotowawczej, prowizji za sporządzenie aneksów, prowizji za wcześniejszą spłatę, prowizji od niewyko-rzystanej kwoty kredytu.
15) Kredyt nie będzie obciążony innymi opłatami niż wymienione w niniejszym po-stępowaniu.
16) Zamawiający zastrzega sobie możliwość zaciągnięcia kredytu w kwocie niższej od ustalonej bez dodatkowych opłat i prowizji na rzecz Wykonawcy.
17) Zamawiającemu przysługuje prawo do wcześniejszej spłaty kredytu bez dodat-kowych kosztów. W przypadku przedterminowej spłaty części kredytu Wyko-nawca dokona aktualizacji harmonogramu spłat rat kapitałowych bez kosztów obciążających Zamawiającego.
18) Zabezpieczeniem kredytu będzie weksel własny in blanco wraz z deklaracją we-kslową, które będą zawierały kontrasygnatę Skarbnika Gminy.
19) O wysokości odsetek i/lub raty kapitałowej do zapłaty oraz wysokości oprocento-wania obowiązującego w okresie odsetkowym, za który naliczono odsetki, Wyko-nawca każdorazowo poinformuje Zamawiającego najpóźniej na 5 (słownie: pięć) dni roboczych przed datą płatności, bez obciążania Zamawiającego dodatkowymi kosztami, w dowolny sposób.
20) Nie dopuszcza się możliwości kapitalizacji odsetek.

4.2.6.)Główny kod CPV

66113000-5 - Usługi udzielania kredytu

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

66100000-1 - Usługi bankowe i inwestycyjne

66110000-4 - Usługi bankowe

66000000-0 - Usługi finansowe i ubezpieczeniowe

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2024-12-13

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Tak

5.2.)Fakultatywne podstawy wykluczenia

Art. 109 ust. 1 pkt 4

Art. 109 ust. 1 pkt 5

Art. 109 ust. 1 pkt 7

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu

posiadanie uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów:
Za minimalny poziom uprawnień uznane zostanie wykazanie przez Wykonawcę, że posiada zezwolenie na wykonywanie czynności bankowych w zakresie udzielania kredytów, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku Prawo bankowe (Dz. U. z 2023 r. poz. 2488 ze zm.), chyba że przepisy stanowią inaczej.

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.6.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu

1) Oświadczenie Wykonawcy/Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie, w za-kresie art. 7 ust. 1 Ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w za-kresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U. 2024 poz. 507) – o braku podstaw do wykluczenia z postępowania – Załącznik Nr 4 do SWZ;
2) Oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby, w zakresie art. 7 ust. 1 Ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (Dz. U. 2024 poz. 507) – o braku podstaw do wykluczenia z postępowania – Załącznik Nr 4A do SWZ;
3) Oświadczenie Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz. U. z 2024 r. poz. 594 ze zm.), z innym Wykonawca, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową lub wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej lub wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej – załącznik nr 5 do SWZ;
4) Odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymaga-ją wpisu do rejestru lub ewidencji.

5.7.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu

koncesji, zezwolenia, licencji lub dokumentu potwierdzającego, że Wykonawca jest wpisany do jednego z rejestrów zawodowych lub handlowych, prowadzonych w państwie członkowskim Unii Europejskiej, w którym Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania, tj. zezwolenia na wykonanie czynności bankowych w zakresie udzielania kredytów, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku Prawo bankowe (Dz. U. z 2023 r. poz. 2488 ze zm.) lub inny dokument potwierdzający, że Wykonawca jest uprawniony do wykonywania czynności bankowych, o których mowa wyżej, w przypadku gdy nie działa na podstawie zezwolenia.

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.6.)Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

1. Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia. W takim przypadku Wykonawcy ustanawiają pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu albo do reprezentowania i zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Pełnomocnictwo winno być załączone do oferty.
2. W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, oświadczenia, o których mowa w Rozdziale IX ust. 4 SWZ, składa każdy z Wykonawców. Oświadczenia te potwierdzają brak podstaw wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w zakresie, w jakim każdy z Wykonawców wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu.
3. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia dołączają do oferty oświadczenie, z którego wynika, które roboty budowlane/dostawy/usługi wykonają poszczególni wykonawcy – art. 117 ust. 4 ustawy Pzp – wg załącznika Nr 7 do SWZ.
4. Oświadczenia i dokumenty potwierdzające brak podstaw do wykluczenia z postępowania składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie.

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Nie

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

Zamawiający przewiduje możliwość zmian postanowień zawartej umowy w stosunku do treści oferty, na podstawie następujących okoliczności:
a) możliwość zaciągnięcia kredytu w kwocie niższej od ustalonej bez do-datkowych opłat i prowizji na rzecz Wykonawcy,
b) możliwość wcześniejszej spłaty całości lub części kredytu przez Zamawia-jącego na zasadach określonych w SWZ tj. szczegółowym opisie przedmio-tu zamówienia,
c) możliwość zmiany harmonogramu spłaty na zasadach określonych w SWZ tj. szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia.
Zamawiający przewiduje możliwość zmiany zawartej umowy w stosunku do treści wybranej oferty w zakresie uregulowanym w art. 454-455 PZP.

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2024-11-25 10:00

8.2.)Miejsce składania ofert

Ofertę należy złożyć przy użyciu środków komunikacji elektronicznej za pośrednictwem Platformy - https://platformazakupowa.pl/transakcja/1003461

8.3.)Termin otwarcia ofert

2024-11-25 10:05

8.4.)Termin związania ofertą

30 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

66113000-5Usługi udzielania kredytu
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
2 435 350 zł
Próbka: 35 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
980 799 zł3 687 702 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 706 903 zł
Źródło próbki
CPV 66113000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
980 799 zł
Mediana
2 435 350 zł
Górny kwartyl
3 687 702 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 28.11.2024, 10:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Gmina Karpacz prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Karpacz.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 66113000-5 (Usługi udzielania kredytu). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.