Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

"Dostawa autobusu w formie leasingu na okres 5 lat"

Zamawiający Gmina Uchanie (Uchanie, Lubelskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa autobusu w formie leasingu na okres 5 lat”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina UchanieUchanie, Lubelskie (powiat Hrubieszowski →)opublikowano 13 listopada 2024
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 175 000 zł
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA UCHANIE

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 950368842

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Partyzantów 1

1.4.2.)Miejscowość

Uchanie

1.4.3.)Kod pocztowy

22-510

1.4.4.)Województwo

lubelskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL812 - Chełmsko-zamojski

1.4.7.)Numer telefonu

846577266

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zp@uchanie.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://uguchanie.bip.lubelskie.pl/index.php?id=6

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-95c82cee-c0b4-4d46-8a83-e6517f193a1f

2.2.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00592320

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2024-11-13

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00440439

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

"Dostawa autobusu w formie leasingu na okres 5 lat"

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa fabrycznie nowego, nieużywanego, kompletnego, wolnego od wad konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych i prawnych samochodu typu autobus w formie leasingu operacyjnego na okres 5 lat, 60 rat opcją zakupu 1 %, rok produkcji nie starszy niż 2023r. , min 22 osób siedzących.
Minimalne wymagania Zamawiającego stanowi załącznik do formularza ofertowego – PARAMETRY TECHNICZNE I WYPOSAŻENIE OFEROWANEGO POJAZDU PRZEZ WYKONAWCĘ
Samochód typu autobus musi posiadać min. 2 lata gwarancji na układ napędowy
Zamawiający wymaga od Wykonawcy zapewnienia punktu serwisowego pojazdu w odległości nie większej niż 100 km
Samochód typu autobus musi mieć wykonany przez Wykonawcę i na jego koszt przegląd zerowy, co musi być potwierdzone w książce serwisowej.

3.9.)Główny kod CPV

34115000-6 - Inne samochody pasażerskie

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-04

4.2.)Okres realizacji zamówienia

20 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Europejski Fundusz Leasingowy Spółka Akcyjna

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8970012657

4.3.3.)Ulica

Legnicka 48BUD.C-D

4.3.4.)Miejscowość

Wrocław

4.3.5.)Kod pocztowy

54-202

4.3.6.)Województwo

dolnośląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

574693,95 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00592292/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2024-09-24

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

574693,95 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34115000-6Inne samochody pasażerskie
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
175 000 zł
Próbka: 24 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
166 220 zł192 738 zł
Rozstęp międzykwartylowy
26 518 zł
Źródło próbki
CPV 34115· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
166 220 zł
Mediana
175 000 zł
Górny kwartyl
192 738 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Uchanie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Uchanie.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34115000-6 (Inne samochody pasażerskie). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.