Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

„ Budowa (przebudowa) dróg dojazdowych do gruntów rolnych o szer. jezdni min. 4 m, oznaczonych w ewidencji gruntów jako obręb: Kościerzyn Mały”

Zamawiający Gmina Łobżenica (Łobżenica, Wielkopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Budowa (przebudowa) dróg dojazdowych do gruntów rolnych o szer. jezdni min. 4 m,…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina ŁobżenicaŁobżenica, Wielkopolskie (powiat Pilski →)opublikowano 13 listopada 2024
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 792 122 zł
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Łobżenica

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 570791201

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Sikorskiego 7

1.4.2.)Miejscowość

Łobżenica

1.4.3.)Kod pocztowy

89-310

1.4.4.)Województwo

wielkopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL411 - Pilski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

urzad@lobzenica.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.lobzenica.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-3842d372-8314-43f1-ae85-4280b43dbd0c

2.2.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00591724

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2024-11-13

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00513474

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

„ Budowa (przebudowa) dróg dojazdowych do gruntów rolnych o szer. jezdni min. 4 m, oznaczonych w ewidencji gruntów jako obręb: Kościerzyn Mały”

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest remont dróg gruntowych położonych na terenie Gminy Łobżenica.
2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje wykonanie prac polegających na budowie (przebudowie) dróg dojazdowych na odcinku zgodnym z dokumentacją projektową.
1) profilowanie i zagęszczenie istniejącej nawierzchni z kruszywa łamanego,
2) wyrównanie i uzupełnienie istniejącej nawierzchni z kruszywa łamanego frakcji 0/31,5 stabilizowanego mechanicznie o grubości 12 cm,
3) wyrównanie i uzupełnienie istniejącej nawierzchni zjazdów z kruszywem łamanym frakcji 0/31,5 stabilizowanego mechanicznie o grubości 12 cm,
4) uzupełnienie poboczy gruntem rodzimym
Przebieg odcinka drogi gminnej będzie pokrywał się z istniejącym śladem, w istniejącym pasie drogowym. Projektuje się remont istniejącej nawierzchni jezdni o szerokości od 4,0 m do 5,0 m. Na całym odcinku projektuje się uzupełnienie poboczy gruntowych o szerokości 0,50 m. W ciągu drogi projektuje się remont istniejących zjazdów. Lokalizacja i parametry zjazdów zostały przedstawione w części rysunkowej opracowania. Ukształtowanie trasy w profilu podłużnym projektuje się dostosować do ukształtowania wysokościowego istniejącej nawierzchni drogi z uwzględnieniem wyrównania i uzupełnienia warstw konstrukcyjnych nawierzchni. Początek i koniec odcinka należy dowiązać wysokościowo do stanu istniejącego.

3.9.)Główny kod CPV

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

3.10.)Dodatkowy kod CPV

45233140-2 - Roboty drogowe

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-10-17

4.2.)Okres realizacji zamówienia

15 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

WŁADYSŁAW SZYLING P.P.U.H. "HURT-TRANS,KAWIKO"

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5580005458

4.3.4.)Miejscowość

ZABARTOWO

4.3.5.)Kod pocztowy

89-410

4.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

256631,41 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00550585/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2024-11-05

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

256631,41 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Sekcja 6

Informacje dodatkowe

PROTOKÓŁ KOŃCOWY ODBIORU ROBÓT Z DNIA 05.11.2024 R.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233120-6Roboty w zakresie budowy dróg
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
792 122 zł
Próbka: 187 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
331 228 zł1 605 997 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 274 770 zł
Źródło próbki
CPV 45233120· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
331 228 zł
Mediana
792 122 zł
Górny kwartyl
1 605 997 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Łobżenica prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Łobżenica.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233120-6 (Roboty w zakresie budowy dróg). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.