Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
120 000 zł
Umowa zawarta
28 października 2024
Okres realizacji
do 31 marca 2027
Oferty w postępowaniu
11 ofertceny: 120 000 zł – 628 530 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie zawodowe40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego nad realizacja zadania Pn.:,, Budowa Centrum Zdrowia, Rehabilitacji i Integracji Gminy Sochaczew”.

Zamawiający Gmina Sochaczew (Sochaczew, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego nad realizacja zadania Pn.:,, Budowa…”, wybierając ofertę wykonawcy PROGRES ZBIGNIEW WITCZAK. Wartość umowy: 120 000 zł. Złożono 11 ofert.

Zamawiający: Gmina SochaczewSochaczew, Mazowieckie (powiat Sochaczewski →)opublikowano 12 listopada 2024
Wartość umowy
120 000 zł
Liczba ofert
11 ofert
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    23 września 2024

    Termin ofert: 2 października 2024 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    12 listopada 2024

    11 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PROGRES ZBIGNIEW WITCZAK (SKIERNIEWICE), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 120 000,01 zł (umowę zawarto 28 października 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 11 ofert; ceny wahały się od 120 000,01 zł do 628 530,00 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 marca 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA SOCHACZEW

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 750148526

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Warszawska 115

1.5.2.)Miejscowość

Sochaczew

1.5.3.)Kod pocztowy

96-500

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL913 - Warszawski zachodni

1.5.7.)Numer telefonu

0468642600

1.5.8.)Numer faksu

0468642602

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gminasochaczew@sochaczew.org.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://sochaczew.org.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://gminasochaczew.ezamawiajacy.pl/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego nad realizacja zadania
Pn.:,, Budowa Centrum Zdrowia, Rehabilitacji i Integracji Gminy Sochaczew”.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-74d22699-927d-48a5-92b2-82b4dd456501

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00589264

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-11-12

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00023859/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań
1.3.3 Pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego nad realizacją zadania pn

” Budowa Centrum zdrowia, rehabilitacji i integracji Gminy Sochaczew”.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00511545

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.21.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

125540,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego nad realizacją zadania pn.: ,,Budowa Centrum Zdrowia, Rehabilitacji i Integracji Gminy Sochaczew” - w formule zaprojektuj i wybuduj.
2. Przedmiot zamówienia:
Przedmiot zamówienia obejmuje nadzór inwestorski całego procesu inwestycyjnego w specjalności:
- konstrukcyjno-budowlanej,
- instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych,
gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych,
- instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych oraz fotowoltaicznych,
- instalacyjnej w zakresie sieci teletechnicznych
dla robót wynikających ze Specyfikacji Warunków Zamówienia wraz załącznikami na wykonanie zamówienia pod nazwą ”Budowa Centrum Zdrowia, Rehabilitacji i Integracji Gminy Sochaczew„ oraz wszystkie czynności wynikające z prawa budowlanego, rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 26 czerwca 2002r. w sprawie dziennika budowy, montażu i rozbiórki, tablicy informacyjnej oraz ogłoszenia zawierającego dane dotyczące bezpieczeństwa pracy i ochrony zdrowia (Dz. U. 2015.1775) i umowy z wykonawcami zamówienia pod nazwą „ Budowa Centrum Zdrowia, Rehabilitacji i Integracji Gminy Sochaczew” - w systemie zaprojektuj i wybuduj
Zgodnie z zapisami SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

71521000-6 - Usługi nadzorowania placu budowy

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

11

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

10

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

120000,01 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

628530,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

120000,01 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PROGRES ZBIGNIEW WITCZAK

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8361598394

7.3.3)Ulica

NOWOMIEJSKA 19

7.3.4)Miejscowość

SKIERNIEWICE

7.3.5)Kod pocztowy

96-100

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-10-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

120000,01 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2027-03-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71247000-1Nadzór nad robotami budowlanymi
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
197 000 zł
Próbka: 63 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
73 201 zł418 107 zł
Rozstęp międzykwartylowy
344 906 zł
Źródło próbki
CPV 71247000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
73 201 zł
Mediana
197 000 zł
Górny kwartyl
418 107 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Sochaczew prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Sochaczew.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 120 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71247000-1 (Nadzór nad robotami budowlanymi). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: PROGRES ZBIGNIEW WITCZAK (SKIERNIEWICE). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 11 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.