Weryfikacja dokumentacji projektowej oraz pełnienie nadzoru inwestorskiego przy realizacji zadania pn.: Budowa miejsc postojowych przy ul. Kumieli wraz z przebudową odcinka ul. Kumieli w Elblągu.
Zamawiający Gmina Miasto Elbląg na Prawach Powiatu (Elbląg, Warmińsko-Mazurskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Weryfikacja dokumentacji projektowej oraz pełnienie nadzoru inwestorskiego przy…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=653, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,1 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
16 czerwca 2023
Termin ofert: 27 czerwca 2023 09:30Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
01 września 2023
3 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
08 listopada 2024
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | GMINA MIASTO ELBLĄG NA PRAWACH POWIATU |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 170747715 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Łączności 1 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Elbląg |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 82-300 |
| 1.4.4.) | Województwo | warmińsko-mazurskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL621 - Elbląski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | dzp@umelblag.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.elblag.eu |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-37cc62d8-09eb-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2024/BZP 00586675 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2024-11-08 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2023/BZP 00263352 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Weryfikacja dokumentacji projektowej oraz pełnienie nadzoru inwestorskiego przy realizacji zadania pn.: Budowa miejsc postojowych przy ul. Kumieli wraz z przebudową odcinka ul. Kumieli w Elblągu. |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | |
| 1. | Przedmiot zamówienia | Weryfikacja dokumentacji projektowej oraz pełnienie nadzoru inwestorskiego przy realizacji zadania pn.: Budowa miejsc postojowych przy ul. Kumieli wraz z przebudową odcinka ul. Kumieli w Elblągu. Przedmiot zamówienia obejmuje, przygotowanie, nadzór i zarządzanie w trakcie robót budowlanych zadania pn.: Budowa miejsc postojowych przy ul. Kumieli wraz z przebudową odcinka ul. Kumieli w Elblągu, tj.: - budowy miejsc postojowych, - budowy odcinka drogi, - budowy oświetlenia ulicznego, - budowy kanalizacji deszczowej, - budowy sieci telekomunikacyjnej, - usunięcia kolizji z infrastruktura uzbrojenia podziemnego. 2. Zakres usługi, stanowiącej przedmiot zamówienia obejmuje: 1) przygotowanie procesu inwestycyjnego, 2) wykonanie weryfikacji i oceny kompletności dokumentacji projektowej (oddzielnie dla każdej branży) wraz ze szczegółowymi specyfikacjami technicznymi, przedmiarami, na podstawie których realizowana będzie inwestycja oraz sporządzenie raportu z tej weryfikacji wraz z podaniem wniosków w zakresie ewentualnej korekty i wystąpienie w imieniu Zamawiającego do wykonawcy dokumentacji projektowej autorstwa firmy NEOX Sp. z o.o. ul. Wały Piastowskie 1/1508, 80-855 Gdańsk o wykonanie tej korekty. Weryfikacja i ocena kompletności dokumentacji projektowych musi być wykonana osobno dla każdej z branż przez osoby z właściwymi dla nich uprawnieniami budowlanymi oraz niezależnymi od firmy która wykonała projekt. 3) zarządzanie, nadzorowanie i zapewnienie osób pełniących funkcję inspektorów nadzoru inwestorskiego robót branżowych w trakcie realizacji przedsięwzięć budowlanych dla każdej z branż, tj. drogowej, elektroenergetycznej, telekomunikacyjnej, wod.-kan. i gazowej 4) prowadzenie rozliczeń bieżących (w trakcie trwania inwestycji) osobno dla każdej z branż, 5) rozliczenie kosztowe inwestycji i przygotowanie przekazania środków trwałych osobno dla każdej z branż. 6) obsługa okresu gwarancyjnego wykonanych robót z tytułu gwarancji jakości i rękojmi. 3. Szczegółowe obowiązki Wykonawcy oraz warunki wykonania zamówienia zawiera projekt Umowy stanowiący ZAŁĄCZNIK NR 3 do SWZ. 4. Zamawiający wymaga udzielenia przez Wykonawcę na wykonane usługi, stanowiące przedmiot zamówienia, rękojmi na okres do 60 miesięcy od daty rozliczenia inwestycji i przekazania środków trwałych. 5. Wykonawca zobowiązany będzie do zapewnienia stałej dyspozycyjności Inspektorów nadzoru na terenie budowy i stawianie się na terenie budowy lub w siedzibie Zamawiającego w Elblągu w terminie wskazanym w ofercie maksymalnie do 4 godzin licząc od wezwania przez Zamawiającego. Zawiadomienie za pomocą poczty elektronicznej, telefonicznie, faksem lub pisemnie uznaje się za skuteczne. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 71540000-5 - Usługi zarządzania budową |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2023-08-30 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 8 miesiące |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Tomasz Wojtanowski Obsługa Inwestycji Budowlanych |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 280521348 |
| 4.3.3.) | Ulica | Ogólna 1M/3 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Elbląg |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 82-300 |
| 4.3.6.) | Województwo | warmińsko-mazurskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 73677,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2023/BZP 00378310/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2024-10-28 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 73677,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →