Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
73 677 zł
Umowa zawarta
30 sierpnia 2023
Okres realizacji
8 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 38 300 zł – 84 870 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 92% od najtańszej złożonej — zdecydowały kryteria pozacenowe
Kryteria wyboru
Cena60%Czas reakcji10%Doświadczenie inspektora nadzoru robót branży drogowej30%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Weryfikacja dokumentacji projektowej oraz pełnienie nadzoru inwestorskiego przy realizacji zadania pn.: Budowa miejsc postojowych przy ul. Kumieli wraz z przebudową odcinka ul. Kumieli w Elblągu.

Zamawiający Gmina Miasto Elbląg na Prawach Powiatu (Elbląg, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Weryfikacja dokumentacji projektowej oraz pełnienie nadzoru inwestorskiego przy…”, wybierając ofertę wykonawcy Tomasz Wojtanowski Obsługa Inwestycji Budowlanych. Wartość umowy: 73 677 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina Miasto Elbląg na Prawach PowiatuElbląg, Warmińsko-Mazurskieopublikowano 1 września 2023
Wartość umowy
73 677 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,1 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Tomasz Wojtanowski Obsługa Inwestycji Budowlanych (Elbląg), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 73 677,00 zł (umowę zawarto 30 sierpnia 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 38 300,00 zł do 84 870,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 8 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA MIASTO ELBLĄG NA PRAWACH POWIATU

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 170747715

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Łączności 1

1.5.2.)Miejscowość

Elbląg

1.5.3.)Kod pocztowy

82-300

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL621 - Elbląski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

dzp@umelblag.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.elblag.eu

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/elblag/proceedings

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Administracja samorządowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Weryfikacja dokumentacji projektowej oraz pełnienie nadzoru inwestorskiego przy realizacji zadania pn.: Budowa miejsc postojowych przy ul. Kumieli wraz z przebudową odcinka ul. Kumieli w Elblągu.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-37cc62d8-09eb-11ee-b70f-ae2d9e28ec7b

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00378310

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-09-01

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00033297/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.9 Pełnienie funkcji nadzoru inwestorskiego na zadaniu polegającym na przebudowie ulicy Kumieli wraz z budową miejsc postojowych.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00263352

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DZP.271.48.2023.PL

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

77279,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiot zamówienia

Weryfikacja dokumentacji projektowej oraz pełnienie nadzoru inwestorskiego przy realizacji zadania pn.: Budowa miejsc postojowych przy ul. Kumieli wraz z przebudową odcinka ul. Kumieli w Elblągu. Przedmiot zamówienia obejmuje, przygotowanie, nadzór i zarządzanie w trakcie robót budowlanych zadania pn.: Budowa miejsc postojowych przy ul. Kumieli wraz z przebudową odcinka ul. Kumieli w Elblągu, tj.: - budowy miejsc postojowych, - budowy odcinka drogi, - budowy oświetlenia ulicznego, - budowy kanalizacji deszczowej, - budowy sieci telekomunikacyjnej, - usunięcia kolizji z infrastruktura uzbrojenia podziemnego. Zadanie inwestycyjne realizowane będzie w oparciu o dokumentację projektową wykonaną przez firmę NEOX Sp. z o.o. ul. Wały Piastowskie 1/1508, 80-855 Gdańsk., która dostępna jest pod linkiem: http://www.umelblag.pl/urzad_m/wydzialy/wzp_pliki/zal_SWZ_48.zip. 2. Zakres usługi, stanowiącej przedmiot zamówienia obejmuje: 1) przygotowanie procesu inwestycyjnego, 2) wykonanie weryfikacji i oceny kompletności dokumentacji projektowej (oddzielnie dla każdej branży) wraz ze szczegółowymi specyfikacjami technicznymi, przedmiarami, na podstawie których realizowana będzie inwestycja oraz sporządzenie raportu z tej weryfikacji wraz z podaniem wniosków w zakresie ewentualnej korekty i wystąpienie w imieniu Zamawiającego do wykonawcy dokumentacji projektowej autorstwa firmy NEOX Sp. z o.o. ul. Wały Piastowskie 1/1508, 80-855 Gdańsk o wykonanie tej korekty. Weryfikacja i ocena kompletności dokumentacji projektowych musi być wykonana osobno dla każdej z branż przez osoby z właściwymi dla nich uprawnieniami budowlanymi oraz niezależnymi od firmy która wykonała projekt. 3) zarządzanie, nadzorowanie i zapewnienie osób pełniących funkcję inspektorów nadzoru inwestorskiego robót branżowych w trakcie realizacji przedsięwzięć budowlanych dla każdej z branż, tj. drogowej, elektroenergetycznej, telekomunikacyjnej, wod.-kan. i gazowej 4) prowadzenie rozliczeń bieżących (w trakcie trwania inwestycji) osobno dla każdej z branż, 5) rozliczenie kosztowe inwestycji i przygotowanie przekazania środków trwałych osobno dla każdej z branż. 6) obsługa okresu gwarancyjnego wykonanych robót z tytułu gwarancji jakości i rękojmi. 3. Szczegółowe obowiązki Wykonawcy oraz warunki wykonania zamówienia zawiera projekt Umowy stanowiący ZAŁĄCZNIK NR 3 do SWZ. 4. Zamawiający wymaga udzielenia przez Wykonawcę na wykonane usługi, stanowiące przedmiot zamówienia, rękojmi na okres do 60 miesięcy od daty rozliczenia inwestycji i przekazania środków trwałych. 5. Wykonawca zobowiązany będzie do zapewnienia stałej dyspozycyjności Inspektorów nadzoru na terenie budowy i stawianie się na terenie budowy lub w siedzibie Zamawiającego w Elblągu w terminie wskazanym w ofercie maksymalnie do 4 godzin licząc od wezwania przez Zamawiającego. Zawiadomienie za pomocą poczty elektronicznej, telefonicznie, faksem lub pisemnie uznaje się za skuteczne.

4.5.3.)Główny kod CPV

71540000-5 - Usługi zarządzania budową

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

38300,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

84870,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

73677,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Tomasz Wojtanowski Obsługa Inwestycji Budowlanych

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

280521348

7.3.3)Ulica

Ogólna 1M/3

7.3.4)Miejscowość

Elbląg

7.3.5)Kod pocztowy

82-300

7.3.6.)Województwo

warmińsko-mazurskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-08-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

73677,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

8 miesiące

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

Dotyczy 8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
1. W zakresie zarządzania i nadzoru w czasie realizacji robót budowlanych:
1) Termin rozpoczęcia: w dniu podpisania umowy
2) Termin wykonania raportu, o którym mowa w § 1 ust. 3 pkt. 2 umowy: 21 dni od przekazania dokumentacji projektowej
przez Zamawiającego.
3) Termin zakończenia do 8 miesięcy od przekazania wykonawcy robót terenu budowy
2. W zakresie rozliczenia inwestycji i przygotowania przekazania środków trwałych: 14 dni od daty podpisania protokołu
końcowego odbioru robót, związanych z realizacją inwestycji.
3. W zakresie obsługi okresu gwarancyjnego: do 60 miesięcy od daty podpisania protokołu końcowego odbioru robót.
4. Zakładany termin zawarcia umowy z wykonawcą robót i przekazania terenu budowy III- IV kwartał 2023 r.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71540000-5Usługi zarządzania budową
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Miasto Elbląg na Prawach Powiatu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Elbląg.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 73 677 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71540000-5 (Usługi zarządzania budową). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Tomasz Wojtanowski Obsługa Inwestycji Budowlanych (Elbląg). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.