Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Umowa zawarta
7 listopada 2024
Okres realizacji
do 16 grudnia 2024
Oferty w postępowaniu
3 ofertyodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Kryteria wyboru
Cena60%Okres przedłużenia gwarancji jakości (od 0 do 12 miesięcy)40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa gaśnic

Zamawiający Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Gdyni (Gdynia, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa gaśnic”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Handlowo Techniczne SUPON S.A. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Rejonowy Zarząd Infrastruktury w GdyniGdynia, Pomorskieopublikowano 7 listopada 2024
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podano
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~1,8 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Handlowo Techniczne SUPON S.A. (Straszyn), średnia firma.

  • 2

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty. Odrzucono 1 ofertę.

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: do 16 grudnia 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Gdyni

1.3.)Oddział zamawiającego

Sekcja Zamówień Publicznych

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 19005559700000

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

JANA Z KOLNA 8B

1.5.2.)Miejscowość

Gdynia

1.5.3.)Kod pocztowy

81-301

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL633 - Trójmiejski

1.5.7.)Numer telefonu

261266139

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

rzigdynia.kancelaria@ron.mil.ol

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://rzigdynia.wp.mil.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/996734

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Obrona

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa gaśnic

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8b5c833e-96fb-4371-8a26-933335fd923c

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00584771

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-11-07

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00225858/07/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.4 Dostawa gaśnic 10-5

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00548328

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

12/VI/2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

359900,80 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Szczegółowe określenie zakresu przedmiotu zamówienia zawarte jest
w Opisie przedmiotu zamówienia (załącznik nr 7 do SWZ) oraz Formularzu cenowym (załącznik nr 6 do SWZ).

4.5.3.)Główny kod CPV

35111000-5 - Sprzęt gaśniczy

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

293200,60 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

414491,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

293200,06 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przedsiębiorstwo Handlowo Techniczne SUPON S.A.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5860102949

7.3.3)Ulica

ul. Spacerowa 1

7.3.4)Miejscowość

Straszyn

7.3.5)Kod pocztowy

83-010

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-11-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

380780,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2024-12-16

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Gdyni prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gdynia.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 35111000-5 (Sprzęt gaśniczy). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Przedsiębiorstwo Handlowo Techniczne SUPON S.A. (Straszyn). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.