"Modernizacja dróg dojazdowych do gruntów rolnych”
Zamawiający Gmina Igołomia-Wawrzeńczyce (Wawrzeńczyce, Małopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Modernizacja dróg dojazdowych do gruntów rolnych”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 661 555 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=7273, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,9 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
14 sierpnia 2024
Termin ofert: 29 sierpnia 2024 09:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
08 października 2024
4 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
07 listopada 2024
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Igołomia-Wawrzeńczyce |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 351555890 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Wawrzeńczyce 57 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Wawrzeńczyce |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 32-125 |
| 1.4.4.) | Województwo | małopolskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL214 - Krakowski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 122874003 |
| 1.4.8.) | Numer faksu | 122874003 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | sekretariat@igwa.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.igwa.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-eef87c17-52b6-4c34-86f7-3f01f9b59058 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2024/BZP 00584255 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2024-11-07 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2024/BZP 00459057 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | "Modernizacja dróg dojazdowych do gruntów rolnych” |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | |
| 1. | Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn. „Modernizacja dróg dojazdowych do gruntów rolnych” w miejscowości | 1) droga nr działki 470/1 w miejscowości Tropiszów o długości 600 mb, 2) droga nr działki 928 w miejscowości Złotniki o długości 590 mb, 3) droga nr działki 2563/2 w miejscowości Wawrzeńczyce o długości 150 mb, 4) droga nr działki 931 w miejscowości Złotniki o długości 170 mb. 2. Zakres prac obejmuje m.in.: roboty przygotowawcze – pomiarowe, frezowanie nawierzchni bitumicznej, mechaniczne ścinanie poboczy, remont cząstkowy nawierzchni, oczyszczenie mechaniczne nawierzchni drogowych, skropienie nawierzchni, wykonanie nawierzchni jezdni z betonu asfaltowego (mineralno-bitumiczna grysowo-żwirowa) (w-wa wiążąca, w-wa ścieralna), utrwalenie nawierzchni poboczy, mechaniczne wykonanie koryta, wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego, wykonanie poboczy z tłucznia kamiennego. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2024-09-17 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 21 dni |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | PRODiM Spółka z o.o. |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 6783196961 |
| 4.3.3.) | Ulica | Blokowa 14 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Kraków |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 31-752 |
| 4.3.6.) | Województwo | małopolskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 490285,07 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2024/BZP 00534935/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2024-10-08 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 490285,07 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.