Kompleksowe przeprowadzenie cyklu dwudniowych warsztatów kopernikańskich dla dzieci i młodzieży, które będą realizowane na terenie województwa kujawsko-pomorskiego
Zamawiający Województwo Kujawsko-Pomorskie (Toruń, Kujawsko-Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Kompleksowe przeprowadzenie cyklu dwudniowych warsztatów kopernikańskich dla dzieci i…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 87 474 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=267, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,9 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
09 lutego 2024
Termin ofert: 21 lutego 2024 12:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
05 września 2024
3 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
06 listopada 2024
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Województwo Kujawsko-Pomorskie |
| 1.2.) | Oddział zamawiającego | Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 871121290 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Plac Teatralny 2 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Toruń |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 87-100 |
| 1.4.4.) | Województwo | kujawsko-pomorskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL613 - Bydgosko-toruński |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zamowienia@kujawsko-pomorskie.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://www.kujawsko-pomorskie.pl/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-b2a249e1-c674-11ee-bbfa-e29e26ebc6e1 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2024/BZP 00581497 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2024-11-06 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2024/BZP 00098727 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Kompleksowe przeprowadzenie cyklu dwudniowych warsztatów kopernikańskich dla dzieci i młodzieży, które będą realizowane na terenie województwa kujawsko-pomorskiego |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe przeprowadzenie cyklu dwudniowych warsztatów kopernikańskich dla dzieci i młodzieży które będą realizowane na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Przedmiot zamówienia zostanie zrealizowany zgodnie z zapisami SWZ a w szczególności zgodnie ze szczegółowego opisu przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ oraz z projektem umowy stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 80500000-9 - Usługi szkoleniowe |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków 55500000-5 - Usługi bufetowe oraz w zakresie podawania posiłków 79342200-5 - Usługi w zakresie promocji 55110000-4 - Hotelarskie usługi noclegowe |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2024-09-03 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 40 dni |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Agencja Reklamowa GALL s.c. P.Zasuwa, L.Milewski |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 8791008248 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Toruń |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 87-100 |
| 4.3.6.) | Województwo | kujawsko-pomorskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 1166655,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2024/BZP 00486727/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2024-10-05 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 1166655,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.