Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
210 791 zł
Umowa zawarta
15 września 2023
Okres realizacji
do 30 września 2023
Oferty w postępowaniu
1 oferta
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wyznaczenie i wyniesienie przejścia dla pieszych przy ul. Langiewicza, ul. Rybickiego, ul. Kawczyńskiego i ul. Wyspiańskiego w Sanoku.

Zamawiający Gmina Miasta Sanoka w Sanoku (Sanok, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Wyznaczenie i wyniesienie przejścia dla pieszych przy ul. Langiewicza, ul. Rybickiego,…”, wybierając ofertę wykonawcy Sanockie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Wartość umowy: 210 791 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina Miasta Sanoka w SanokuSanok, Podkarpackie (powiat Sanocki →)opublikowano 6 listopada 2024
Wartość umowy
210 791 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Zamiar zawarcia umowy

    17 sierpnia 2023

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    06 listopada 2024

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Sanockie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. (Sanok), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 210 790,71 zł (umowę zawarto 15 września 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 września 2023 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Miasta Sanoka w Sanoku

1.3.)Oddział zamawiającego

Urząd Miasta Sanoka

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 370440710

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Rynek 1

1.5.2.)Miejscowość

Sanok

1.5.3.)Kod pocztowy

38-500

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL821 - Krośnieński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

bzp@um.sanok.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.um.sanok.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-bb37ae06-3cf0-11ee-a60c-9ec5599dddc1

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wyznaczenie i wyniesienie przejścia dla pieszych przy ul. Langiewicza, ul. Rybickiego, ul. Kawczyńskiego i ul. Wyspiańskiego w Sanoku.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-bb37ae06-3cf0-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00580995

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-11-06

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko 2014-2020

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00356685

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy

3.1.1.)Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki

Gmina Miasta Sanoka jako jednostka samorządu terytorialnego będąc zamawiającym, o którym mowa w art. 4 pkt 1 ustawy
Pzp udziela zamówienia osobie prawnej, tj. Sanockiemu Przedsiębiorstwu Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o., - Spółce, której jest właścicielem. Udzielając zamówienia ww. Wykonawcy w przedmiocie: "Wyznaczenie i wyniesienie przejścia dla pieszych przy ul. Langiewicza, ul. Wyspiańskiego, ul. Kawczyńskiego i ul. Rybickiego w Sanoku", spełnione są wszystkie trzy przesłanki z art. 214 ust. 1 pkt 11 Pzp, tj.:
a) zamawiający jako właściciel Sanockiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. sprawuje nad tym podmiotem kontrolę, odpowiadającą kontroli sprawowanej nad własnymi jednostkami, polegającą na dominującym wpływie na cele strategiczne oraz istotne decyzje dotyczące zarządzania sprawami tej Spółki;
cd w sekcji VI

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BZP.271.20.2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wyznaczenie i wyniesienie przejścia dla pieszych przy ul. Langiewicza, ul. Wyspiańskiego, ul. Kawczyńskiego i ul. Rybickiego w Sanoku”
Zakres prac obejmuje:
Prace przygotowawcze (rozbiórka istniejącej nawierzchni wraz z podbudową w miejscu wyznaczonego przejścia), roboty ziemne, wykonanie nowych warstw podbudowy, wykonanie nowej nawierzchni z kostki betonowej oraz oznakowanie nowego przejścia (znaki pionowe i poziome).
Przejście dla pieszych będzie dostosowane dla osób słabowidzących poprzez wbudowanie dotykowych płytek w rejonie przejścia dla pieszych.
Zaprojektowano wyniesione przejście dla pieszych upłynniające ruch i zwiększające bezpieczeństwo użytkowników.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111213-4 - Roboty w zakresie oczyszczania terenu

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

210790,71 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

210790,71 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

210790,71 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Sanockie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6870005556

7.3.3)Ulica

Jana Pawła II 59

7.3.4)Miejscowość

Sanok

7.3.5)Kod pocztowy

38-500

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-09-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

210790,71 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2023-09-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 250 zł
Próbka: 1592 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 813 668 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 580 412 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
550 250 zł
Górny kwartyl
1 813 668 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Miasta Sanoka w Sanoku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Sanok.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 210 791 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Sanockie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. (Sanok). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.