Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Cena wybranej oferty
946 223 zł
Umowa zawarta
31 października 2024
Okres realizacji
24 miesiące
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 946 223 zł – 1 989 349 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena40%Doświadczenie koordynatora projektu (DKP)30%Doświadczenie koordynatora technicznego (DKT30%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa kompleksowego przygotowania i organizacji wydarzeń stacjonarnych w zakresie działalności Ministerstwa Cyfryzacji

Zamawiający Ministerstwo Cyfryzacji (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa kompleksowego przygotowania i organizacji wydarzeń stacjonarnych w zakresie…”, wybierając ofertę wykonawcy Windmill Sp. z o.o. Cena wybranej oferty: 946 223 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Ministerstwo CyfryzacjiWarszawa, Mazowieckieopublikowano 6 listopada 2024
Cena wybranej oferty
946 223 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Windmill Sp. z o.o. (Marki), mała firma.

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 946 223,10 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 946 223,10 zł do 1 989 349,29 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 24 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

MINISTERSTWO CYFRYZACJI

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 525189465

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Królewska 27

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-060

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

wzp@cyfra.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.gov.pl/web/cyfryzacja

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5bfb6e7c-336d-4cad-b0c1-edebb5b9e6f6

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługa kompleksowego przygotowania i organizacji wydarzeń stacjonarnych w zakresie działalności Ministerstwa Cyfryzacji

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5bfb6e7c-336d-4cad-b0c1-edebb5b9e6f6

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00580694

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-11-06

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

TP-21/2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

528455,28 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa kompleksowego przygotowania i organizacji wydarzeń stacjonarnych zakresie działalności Ministerstwa Cyfryzacji.
Zamówienie będzie realizowane na warunkach określonych w OPZ, stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ oraz Projektowanych postanowieniach umowy, zwanych dalej „PPU”, stanowiących Załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

79950000-8 - Usługi w zakresie organizowania wystaw, targów i kongresów

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

79952000-2 - Usługi w zakresie organizacji imprez

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

946223,10 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1989349,29 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

946223,10 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Windmill Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

1251629500

7.3.3)Ulica

Rynkowa 6A

7.3.4)Miejscowość

Marki

7.3.5)Kod pocztowy

03-733

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-10-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

650000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79950000-8Usługi w zakresie organizowania wys…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
196 072 zł
Próbka: 21 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
149 560 zł390 243 zł
Rozstęp międzykwartylowy
240 683 zł
Źródło próbki
CPV 79950000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
149 560 zł
Mediana
196 072 zł
Górny kwartyl
390 243 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.