Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
30 371 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    21 623 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    8748 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
3 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności faktury40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa wywozu oraz zagospodarowania odpadów komunalnych, z podziałem na 2 części

Zamawiający Zarząd Dróg Wojewódzkich w Olsztynie (Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa wywozu oraz zagospodarowania odpadów komunalnych, z podziałem na 2 części”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 30 371 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Zarząd Dróg Wojewódzkich w OlsztynieOlsztyn, Warmińsko-Mazurskieopublikowano 5 listopada 2024
Łączna wartość umów
30 371 zł
Liczba ofert
3 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    24 września 2024

    Termin ofert: 2 października 2024 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    05 listopada 2024

    1 oferta2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: BARTKO Sp. z o.o. (część 1); REMONDIS Warmia-Mazury Sp. z o.o. (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 30 370,72 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 3 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Olsztynie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 510751250

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Pstrowskiego 28b

1.5.2.)Miejscowość

Olsztyn

1.5.3.)Kod pocztowy

10-602

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL622 - Olsztyński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

rdw.ketrzyn@zdw.olsztyn.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zdw.olsztyn.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://zdw-olsztyn.logintrade.net/zapytania_email,176820,7905489317644fae8059618f634d3998.html

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


samorządowa jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Zarządzanie drogami wojewódzkimi

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługa wywozu oraz zagospodarowania odpadów komunalnych, z podziałem na 2 części

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-bea9e1c9-b1c2-4c05-9a8a-e35ee74da25b

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00578085

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-11-05

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00035371/15/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.32 Wywóz oraz zagospodarowanie odpadów komunalnych na bazie OD nr 2 w Sędławkach od 01.11.2024 r. do 31.10.2027

1.3.33 Wywóz oraz zagospodarowanie odpadów komunalnych na bazie OD nr 3 w Biskupcu w latach 2025 - 2027

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00513718

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZDW/RDW.K/T.P-2.1/3220/186/2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

42522,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest:
Usługa wywozu oraz zagospodarowania odpadów komunalnych z posesji Obwodu Drogowego nr 2 w Sędławkach, 11-200 Bartoszyce, Sędławki 4a w latach 2024-2027 w tym: odbiór odpadów z pojemników oraz zagospodarowanie tych odpadów.
1. Wykonawca wykona przedmiot zamówienia zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia – stanowiącym integralną część SWZ – Załącznik Nr 5.
2. Szczegółowy zakres zamówienia zawiera formularz cenowy na poszczególne części. Według podanego zakresu należy wypełnić formularz cenowy zgodnie z załączonym drukiem.
3. W okresie realizacji umowy Wykonawca jest zobowiązany do dysponowania osobami niezbędnymi do prawidłowej i terminowej realizacji zamówienia.
4. Zamówienie będzie realizowane zgodnie z prawem polskim, w szczególności z ustawą z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (tj. Dz. U. z 2023 r., poz. 1610 ze zm.); ustawą z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (Dz.U. z 2023 r. poz. 1587 ze zm.); ustawą z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (tj. Dz.U. z 2024 r., poz. 399) i ustawą z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U. z 2024 r., poz. 1320).

4.5.3.)Główny kod CPV

90511000-2 - Usługi wywozu odpadów

4.5.5.)Wartość części

22809,60 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest:
Usługa wywozu oraz zagospodarowania odpadów komunalnych z posesji Obwodu Drogowego nr 3 w Biskupcu, 11-300 Biskupiec, ul. Przemysłowa 3 w latach 2025-2027 w tym: odbiór odpadów z pojemników oraz zagospodarowanie tych odpadów.
1. Wykonawca wykona przedmiot zamówienia zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia – stanowiącym integralną część SWZ – Załącznik Nr 5.
2. Szczegółowy zakres zamówienia zawiera formularz cenowy na poszczególne części. Według podanego zakresu należy wypełnić formularz cenowy zgodnie z załączonym drukiem.
3. W okresie realizacji umowy Wykonawca jest zobowiązany do dysponowania osobami niezbędnymi do prawidłowej i terminowej realizacji zamówienia.
4. Zamówienie będzie realizowane zgodnie z prawem polskim, w szczególności z ustawą z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (tj. Dz. U. z 2023 r., poz. 1610 ze zm.); ustawą z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (Dz.U. z 2023 r. poz. 1587 ze zm.); ustawą z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (tj. Dz.U. z 2024 r., poz. 399) i ustawą z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U. z 2024 r., poz. 1320).

4.5.3.)Główny kod CPV

90511000-2 - Usługi wywozu odpadów

4.5.5.)Wartość części

19742,40 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

21622,72 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

21622,72 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

21622,72 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

BARTKO Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7430003944

7.3.3)Ulica

ul. Bema 32

7.3.4)Miejscowość

Bartoszyce

7.3.5)Kod pocztowy

11-200

7.3.6.)Województwo

warmińsko-mazurskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-10-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

21622,72 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

36 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

6710,69 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

8748,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

8748,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

REMONDIS Warmia-Mazury Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7390403487

7.3.3)Ulica

ul. Partyzantów 3

7.3.4)Miejscowość

Olsztyn

7.3.5)Kod pocztowy

10-522

7.3.6.)Województwo

warmińsko-mazurskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-10-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

8748,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

36 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 14

Informacje dodatkowe

Okres obowiązywania umów:
CZĘŚĆ Nr 1 - umowa zostanie zawarta na czas określony: od dnia 01.11.2024 r. do wyczerpania ogólnej kwoty wartości umowy określonej w § 6 ust. 1, nie dłużej niż do 36 m-cy
CZĘŚĆ Nr 2 - umowa zostanie zawarta na czas określony: od dnia 01.01.2025 r. do wyczerpania ogólnej kwoty wartości umowy określonej w § 6 ust. 1, nie dłużej niż do 36 m-cy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90511000-2Usługi wywozu odpadów
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
891 147 zł
Próbka: 58 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
236 536 zł5 962 402 zł
Rozstęp międzykwartylowy
5 725 866 zł
Źródło próbki
CPV 90511000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
236 536 zł
Mediana
891 147 zł
Górny kwartyl
5 962 402 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Olsztynie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Olsztyn.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 30 371 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90511000-2 (Usługi wywozu odpadów). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: BARTKO Sp. z o.o. (Bartoszyce). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.