Przebudowa drogi gminnej nr 243015G w miejscowości Miryce
Zamawiający Gmina Skórcz (Skórcz, Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Przebudowa drogi gminnej nr 243015G w miejscowości Miryce”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 792 122 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=3967, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,6 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
05 lipca 2024
Termin ofert: 22 lipca 2024 09:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
13 sierpnia 2024
1 oferta1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
04 listopada 2024
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | GMINA SKÓRCZ |
| 1.2.) | Oddział zamawiającego | Gmina Skórcz |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 191675630 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Dworcowa 6 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Skórcz |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 83-220 |
| 1.4.4.) | Województwo | pomorskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL638 - Starogardzki |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 58 585 52 20, 58 585 52 23, 699 670 604 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | gminaskorcz@gminaskorcz.pl lub m.eggert@gminaskorcz.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.gminaskorcz.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-623bba21-3ace-11ef-b37c-4e696a6d8c25 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2024/BZP 00576080 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2024-11-04 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2024/BZP 00400200 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Przebudowa drogi gminnej nr 243015G w miejscowości Miryce |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | |
| 1. | Przedmiotem zamówienia jest | Przebudowa drogi gminnej nr 243015G w miejscowości Miryce. Planowana inwestycja zlokalizowana jest w województwie pomorskim, powiecie starogardzkim, gminie Skórcz, dz. nr 75 i 59 obręb Miryce. Opis stanu istniejącego oraz przebieg drogi w planie: W stanie istniejącym przedmiotowy odcinek stanowi drogę utwardzoną kruszywem i częściowo gruntową. Szerokość jezdni wynosi od 3,0 – 3,5m i ma długość łączną ok 668 mb. Obecny stan techniczny drogi określa się jako niezadawalający Rozwiązania projektowe: Projektowana geometria pozioma w planie biegnie po śladzie istniejącej drogi. Zaprojektowano drogę jednojezdniową, jednopasową przeznaczoną do ruchu w obu kierunkach o nawierzchni z betonu asfaltowego, szerokości 3,5 m wraz z mijankami w których nawierzchnia z BA poszerza się do 5m. Zaprojektowano obustronne pobocza z KŁSM C90/3 szerokości 0,75m , zjazdy do posesji oraz oznakowanie. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2024-08-13 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 60 dni |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWY DRÓG SPÓŁKA AKCYJNA |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 191448821 |
| 4.3.3.) | Ulica | ul. Pomorska 26A |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Starogard Gdański |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 83-200 |
| 4.3.6.) | Województwo | pomorskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 699974,40 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2024/BZP 00456222/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2024-10-11 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 699974,40 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.